Lietinių liejimo mentelės

3 items total
Krepe blynų mentelė INGENIO WOOD K2306014, 17 cm, Tefal TEFK2306014
Krepe blynų mentelė B BOIS, de Buyer
4,59 € –25 %
3,40 €
DB487301
Krepe blynų mentelė PROFI PLUS, WMF
17,70 €
WM1872426030

Krepo sklaidytuvai - vienodai išsklaido krepą

Kas yra krepo barstytuvas?

Krepų teptukas - tai kulinarinis įrankis, naudojamas krepų tešlai tolygiai paskirstyti ant krepų keptuvės. Krepo arba blynų tešlos skleistuvai - tai T formos įrankiai su ilga rankena ir siauru vamzdeliu gale, primenančiu kočėlą.

Norėdami naudoti krepų tešlos barstytuvą, iš pradžių ant krepų keptuvės arba grotelių vidurio supilkite nedidelį kiekį krepų tešlos. Tada, naudodami užapvalintą tešlos barstytuvo kraštą, tolygiai paskirstykite tešlą sukamaisiais judesiais nuo keptuvės vidurio iki jos kraštų.

Tešlą reikia paskirstyti tolygiai ir plonai, kad ji greitai iškeptų. Blynelių tepintuvas yra naudingas įrankis visiems, kurie mėgsta gaminti blynelius namuose, nes jis užtikrina, kad jūsų blyneliai bus tiesiog tobuli!

Kokio dydžio krepo barstytuvas yra tinkamiausias?

Krepų tešlos skleistuvų yra įvairių dydžių, o geriausias krepų skleistuvo dydis priklauso nuo norimų gaminti blynelių dydžio ir jūsų virtuvės indų.

Mažesnė blynelių tešla puikiai tinka, jei norite gaminti mažesnius blynelius ir naudojate mažą keptuvę, o didesnė tešla bus tinkamesnė, jei norite didesnių blynelių, naudojate didelę keptuvę arba elektrinį blynelių gaminimo aparatą.

Ar reikalingas krepų barstytuvas?

Blynelių tepintuvas yra labai naudingas virtuvės įrankis, jei šeimai ruošiate daug blynelių arba naudojate blynelių gaminimo aparatą. Jis gali būti naudingas dėl įvairių priežasčių, pvz:

  • Tolygus pasiskirstymas: Tai galima pasiekti naudojant krepo barstytuvą.
  • Greitis: tešlą tešlos barstytuvu ištepti greičiau ir paprasčiau nei šaukštu ar mentele - tai padeda pagreitinti blynelių gaminimo procesą.
  • Nuoseklumas: Jei gaminate didelę blynelių partiją, naudodami blynelių tepintuvą galite užtikrinti, kad visi blyneliai bus vienodo dydžio ir formos.

Jei jums reikia apverstuvo blynams, blyneliams ar kitam maistui (keptam ar keptam ant grotelių) apžiūrėti mūsų virtuvinius apverstuvus.