Rankiniai citrusinių vaisių spaustuvai

12 items total

Rankinė citrusinių vaisių sulčiaspaudė - patogus įrankis sultims spausti

Kas yra rankinė citrusinių vaisių sulčiaspaudė?

Rankinė citrusinių vaisių sulčiaspaudė - tai virtuvės reikmuo, naudojamas citrinoms, apelsinams ar laimams veiksmingai išspausti, neišliejant sulčių ant rankų ir stalviršio arba neišskiriant citrusinių vaisių sėklų. Naudodami citrusinių vaisių spaudyklę galite greitai ir paprastai išsispausti norimas sultis mėgstamiems receptams arba maistingiems ir energijos suteikiantiems gėrimams.

Ar naudodamas sulčiaspaudę prarandu maistinių medžiagų?

Taip, kai sultys iš vaisių gali būti prarastos kai kurios maistingosios medžiagos, esančios sveikuose vaisiuose . Taip yra todėl, kad sulčių spaudimo proceso metu dažnai pašalinamas minkštimas, kuriame yra daug skaidulų ir kitų maistinių medžiagų.

Sulčių spaudimas gali suteikti koncentruotą antioksidantų, vitaminų ir mineralų kiekį, tačiau taip pat negaunate vertingų minkštimo skaidulų ir kitų maistinių medžiagų.

Ką galima išspausti citrusinių vaisių spaudykloje?

Daugelį citrusinių vaisių, įskaitant citrinas, laimus, apelsinus, greipfrutus ir mandarinus, galima išspausti naudojant citrusinių vaisių spaudyklę. Rankinis citrusinių vaisių presas veikia spaudžiant citrusinius vaisius ir atskiriant sultis nuo minkštimo ir žievelės. Jei reikia išspausti daug vaisių arba jei norite kas rytą gerti šviežias sultis, taip pat galite išbandyti mūsų siūlomas elektrines sulčiaspaudes, kuriomis naudotis paprasčiau nei rankinėmis sulčiaspaudėmis.

Ar geriau sulčiaspaudė, ar sulčiaspaudė?

Sulčiaspaudės ir sulčiaspaudės pasirinkimas priklauso nuo to, kokių sulčių norite. Sulčiaspaudė puikiai tinka citrusiniams vaisiams, pavyzdžiui, citrinoms ir laimams, o sulčiaspaudė - sultims iš vaisių ir daržovių, turinčių daug minkštimo, išspausti.

Svetainėje Kulina rasite daug aukštos kokybės rankinių citrusinių vaisių spaustuvių, pagamintų tokių žinomų gamintojų kaip WMF, Joseph Joseph arba Eva Solo galima rasti mūsų svetainėje. Šių citrusinių vaisių spaustuvių galima įsigyti įvairių stilių, pagamintų iš plastiko, stiklo arba aliuminio, kad atitiktų jūsų individualius poreikius ir pageidavimus.