kibirėliai ledukams

3 items total

Ledo kibirėliai - gėrimams gaivinti

Kas yra ledo kibirėliai ir kam jie naudojami?

kibirėlis ledukams - tai indas, skirtas ledui laikyti. Jų gali būti įvairių formų ir modelių, dažniausiai pagamintų iš nerūdijančio plieno. Ledas naudojamas gėrimams atšaldyti ir gaivinti.

Ledo kibirėliai dažnai naudojami renginiuose, susibūrimuose ir vakarėliuose, kuriuose tiekiami gėrimai, tačiau juos galima naudoti ir namuose. Pagrindinė kibirėlis ledukamsfunkcija - išlaikyti ledą vėsų, nes dėl dvigubų sienelių jis dvigubai ilgiau išlaiko ledą. Ledas išliks užšaldytas daugybę valandų, o dvigubų sienelių technologija užtikrina, kad jis nesušals.

Tinklalapyje Kulina, turime aukšto lygio ir efektyvumo ledo kibirėlių iš patikimų gamintojų, pavyzdžiui, "Eva Sola", House Doctor, ir Stelton. Šie kibirai dažnai komplektuojami kartu su (arba gali būti naudojami kartu su) žnyplėms ledukams ledui iš kibiro imti. Ledui ruošti taip pat gali prireikti ledo kubelių formelių, kurių rasite Kulina.

Kokius gėrimus geriausia patiekti su ledu?

Atsižvelgiant į sezoną, orą ir receptą, gėrimus reikia patiekti su ledu. Toliau rasite keletą gėrimų, kuriuos tikrai naudinga patiekti ant ledo:

  • Vanduo: Karštą dieną į vandenį pridėjus ledo, vanduo gali tapti labiau drėkinantis ir malonesnis.
  • Gazuoti gėrimai, pavyzdžiui, gazuoti gazuoti gėrimai ar gazuotas vanduo, idealiai tinka patiekti šaltus ir su ledu, nes toks derinys sustiprina jų skonį ir putojimą.
  • Alus: kai kuriose šalyse, ypač tose, kuriose vyrauja karštis, lengvas alus, pavyzdžiui, lageris ar pilzneris, dažnai patiekiamas su ledu.
  • Vynas: Baltasis vynas ir rožinis vynas dažnai patiekiami šalti, todėl pridėjus ledo galima palaikyti tinkamą patiekimo temperatūrą.
  • Kokteiliai: Dauguma kokteilių, įskaitant margaritą, mojito ir daiquiris, paprastai patiekiami su ledu. Ledas gali subalansuoti skonį sumažindamas alkoholio stiprumą.

Apskritai gėrimai, kurie paprastai geriami šalti ir kuriems naudingas ledo vėsinantis poveikis, idealiai tinka patiekti su ledu.

Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į mūsų butelių aušintuvus, kratytuvus ir kamščių išsuktuvus, kad baro patirtis būtų vientisa. Idėjų, ką padovanoti draugui ar bendradarbiui, mėgstančiam gerti vyną, rasite mūsų dovanų idėjosevyno mėgėjams.