kubelių formos

14 items total
Ledukų kubelių formelės, silikonas, Bitz
13 €
BITZ225293
Ledų formelės ICONIC, 4 vnt. rinkinys, Lékué
20,90 € –13 %
18 €
LKE3400231S01U150
Viskio akmenukai LOUNGE, Blomus
30,55 €
BM63539
Ledų formelės, 4 vnt. rinkinys, įvairiaspalvės, silikoninės, Lékué LKE3400221S01U150

Kas yra ledo kubelių formos ir padėklai ir kam galima naudoti kubelių formas?

Kubelių formelės yra universalus virtuvės prietaisas, kurį galima naudoti įvairių rūšių ledo kubelių gamybai arba skysčių, pavyzdžiui, vandens, vaisių sulčių, kavos, arbatos ir kt., užšaldymui.

Be kitų produktų, juos galima naudoti kūdikių maistui, padažui, sultiniui ir sultiniui užšaldyti, pvz., ledams vaikams. Kai kurie žmonės juos taip pat naudoja elegantiškoms ledo skulptūroms gaminti arba ypatingoms progoms skirtiems stalams puošti.

Kulina kruopščiai renkasi kubų formas iš tokių garsių gamintojų kaip Bitz, Joseph Joseph, ir Lekue. Būtinai patikrinkite ir mūsų butelių aušintuvus, žnyplėms ledukams, ir ledo kibirėlius, kad galėtumėte puikiai patiekti gėrimus.

Kokius gėrimus geriausia patiekti su ledu?

Ledas dažnai naudojamas įvairiems gėrimams, įskaitant:

 • Vanduo: Kad vanduo būtų vėsus ir malonus, jis dažnai užpilamas ledu.
 • Gaivieji gėrimai: Gaivieji gėrimai, tokie kaip gazuoti gėrimai, limonadas ir ledinė arbata, paprastai pateikiami su ledu, kad išliktų šalti.
 • Sultys: Kad vaisių sultys, pvz., apelsinų sultys, spanguolių sultys ir obuolių sultys, išliktų vėsios, prie jų paprastai patiekiamas ledas.
 • Alkoholiniai gėrimai: Daugelis maišytų gėrimų ir kokteilių, įskaitant gerai žinomus mišinius, tokius kaip "Margarita", "Mojito" ir "Džinas su toniku", patiekiami ant ledo.
 • Šalta kava ir šalta arbata

Apskritai ledas yra universalus komponentas, kurį galima naudoti įvairiems gėrimams atšaldyti ir gaivinti.

Kokie yra skirtingi ledo gaminimo būdai?

Ledą galima gaminti įvairiais būdais, įskaitant:

 • Paprasti ledo kubeliai gaminami užšaldant vandenį į mažus kvadrato formos ledo kubelius naudojant ledo kubelių gaminimo aparatą, šaldiklio maišelį arba padėklą.
 • Aromatizuoti ledo kubeliai: naudojama ta pati procedūra kaip ir įprastiems ledo kubeliams, tačiau prieš užšaldant į vandenį pridedama vaisių, žolelių ar kitų kvapiųjų medžiagų.
 • Kokteilių ledas gaminamas naudojant specialias ledo formas, kad būtų galima pagaminti didžiulius, lėtai tirpstančius ledo kubelius arba sferas.
 • Susmulkintas ledas: naudokite ledo smulkintuvą arba maišytuvą, kad susmulkintumėte ledą į mažus gabalėlius.
 • Tai specialia įranga skustas ledas, kuris yra purus, panašus į sniegą.
 • Ledo blokas gaminamas užšaldant vandenį į vientisą bloką, kurį prireikus galima sulaužyti arba susmulkinti į mažesnius gabalėlius, naudojant didelį indą arba kibirą.