Lauko dėtuvė malkoms

9 items total
Malkų dėtuvė lauke, horizontali, juoda, Remundi
486 €
RMDI800962
Malkų dėtuvė lauke, vertikali, juoda, Remundi
485 €
RMDI800965
Malkų dėtuvė lauke, juodas, Remundi
446 €
RMDI800968
Malkų dėtuvė lauke, vertikali, rūdžių efektas, Remundi RMDI800964
Malkų dėtuvė lauke, horizontali, rūdžių efektas, Remundi RMDI800961
Malkų dėtuvė lauke, kubas, rūdžių efektas, Remundi RMDI800967
Kambarinė malkų dėtuvė ASHI, juoda, Blomus
219 €
BM66164
Kambarinė malkų dėtuvė ASHI, ruda, Blomus
219 €
BM66165
Padėklas REMUNDI grotelėms, mediena, Remundi
64 €
RMDI800992

Lauko malkų stelažai - stilingas malkų tvarkymas

Kam man reikalingas lauko malkų stovas?

Lauke naudojamas malkų stovas padeda gerai sutvarkyti malkas ir laikyti jas ant žemės. Kad malkos degtų efektyviai, nesvarbu, ar jos skirtos židiniui, ar laužavietė ir teiktų šilumą, jos turi būti išdžiovintos, arba išdžiovintos, o tai galite padaryti tinkamai sudėję malkas į malkų stovą. Be to, ji vėdinama, todėl apsaugoma nuo drėgmės ir sumažėja tikimybė, kad į ją pateks kenkėjai.

Kulina, turime platų lauko malkų lentynų asortimentą, įskaitant gerai žinomų Remundi prekės ženklo įvairių dydžių, apdailos ir konstrukcijų.

Kodėl rąstų lentynos priekyje yra atviros?

Daugumos rąstų lentynų priekis yra atviras, todėl malkas lengva pakrauti ir iškrauti, o oro srautas ir ventiliacija yra optimalūs, todėl rąstai greičiau išdžiūsta. Tai taip pat apsaugo nuo drėgmės kaupimosi, pelėsio, puvimo ir vabzdžių antplūdžio. Atviras priekis leidžia lengvai apžiūrėti malkas ir pagerina bendrą lauko teritorijos estetinį vaizdą.

Tačiau kai oras nepalankus, svarbu įsigyti tentą, kuris uždengtų rąstų sandėlio priekį ir išlaikytų medieną sausą. Kodėl? Nepriklausomai nuo to, kaip jas laikote, malkas visada reikia laikyti sausas, nes jos greičiau dega ir lengviau užsidega.

Kur galima pastatyti lauko malkų stovą?

Labai svarbu malkų stovui rasti vietą, kurioje dažnai laikote savo daiktus prie namų arba kurioje mėgstate atsipalaiduoti po darbo. Tokios vietos kaip:

  • Lauko garažas arba sandėliavimo stoginė: Šios konstrukcijos padeda išlaikyti medieną sausą ir apsaugotą nuo oro sąlygų.
  • Jas taip pat galite pastatyti terasoje ar denyje, kad galėtumėte lengvai pasiekti malkas.
  • Galiausiai, jei kiemas pakankamai didelis, stovą galite pastatyti šalia laužavietė arba kiemo kampe.

Priimant sprendimą, kur statyti lauko malkų lentyną, reikėtų atsižvelgti į erdvės, prieinamumo ir apsaugos nuo oro sąlygų reikalavimus.