Lauko šildytuvai

2 items total
Terasinis šildytuvas HEATUP, Eva Solo
499,95 € –13 %
430 €
ES571135
Terasinio šildytuvo uždangalas HEATUP, Eva Solo
39,90 €
ES571141

Lauko šildytuvai - raktas į jaukias ir patrauklias lauko erdves

Kas yra terasinis šildytuvas?

Elektriniai kiemo šildytuvai - puikus būdas šildyti kiemą ar sodą. Populiarėjant maisto ruošimui ir valgymui lauke, vis svarbesnė tampa būtinybė užtikrinti šilumą visais šaltaisiais mėnesiais.

Jūsų renginiai lauke bus galimi tik šiltuoju metų laiku, jei nebus šilumos. Todėl labai svarbu saugiai ir efektyviai šildyti elektriniais kiemo šildytuvais. Elektriniai garsaus prekės ženklo kiemo šildytuvai Eva SoloKulina galima įsigyti įvairių stilių, juos galima montuoti, pakabinti arba pastatyti ant tinkamos terasos ar denio erdvės.

Taip pat galite apžiūrėti kitus Kulina gaminius, pavyzdžiui, laužavietes ir malkų lentynas.

Kokių tipų lauko šildytuvų galima įsigyti Kulina?

Tinklalapyje Kulina, kuriame siūlome įvairius sieninius ir laisvai pastatomus šildytuvus - tai dvi pagrindinės kategorijos.

Geriausią šilumos paskirstymą labiausiai naudojamose erdvėse galima pasiekti naudojant sieninius kiemo šildytuvus. Nepamirškite pasirinkti lauko sieninio šildytuvo su patogiu virveliu jam įjungti, jei montuojate jį aukščiau.

Tačiau lauko elektrinio šildytuvo nebūtina tvirtinti prie sienos. Kitų tipų šildytuvai tvirtinami prie stovų, kad prireikus galėtumėte juos perkelti; šie elektriniai sodo šildytuvai ypač naudingi, jei norite naudoti įvairias lauko erdves ir nenorite visur įrengti nuolatinių įrenginių.

Ar lauko šildytuvus galima naudoti patalpose?

Dėl saugumo priežasčių lauko šildytuvai netinka naudoti patalpose. Jiems trūksta vidaus darbui reikalingų funkcijų, nes jie sukurti atvirai aplinkai.

Naudojant lauko šildytuvus patalpose gali kilti ventiliacijos problemų, nes jie išskiria anglies monoksidą ir kitus šalutinius degimo produktus, kurie gali susikaupti mažose patalpose ir būti pavojingi žmonių sveikatai. Naudokite tik patalpose naudojamus šildytuvus ir laikykitės gamintojo nurodymų, kad užtikrintumėte saugumą ir atitiktį reikalavimams.