Maisto termometrai

8 items total
Orkaitės termometras, de Buyer
24 € –17 %
19,70 €
DB488501
Mėsos termometras, PROFI PLUS,WMF
48,99 € –14 %
42 €
WM1872386030
Skaitmeninis termometras su zondu, Rösle
53 € –7 %
49 €
ROS25086
Mėsos termometras SCALA, juodas, WMF
21,99 € –9 %
20 €
WM0608636030
Kepsnių termometras SCALA, WMF
25,20 €
WM0608676030
Vyno termometras CLEVER ir MORE WMF
19,90 €
WM0658516030
Grilio termometras ant dangčio, Outdoorchef
17 €
ODCH1821166

Maisto termometrai – geriausias būdas stebėti, ką valgote

Kas yra maisto termometras?

Maisto termometras yra prietaisas, naudojamas maisto temperatūrai matuoti, bei nustatyti, ar jis pasiekė reikiamą paruošimo lygį, arba patikrinti, ar viryklė ar šaldytuvas yra tinkamos temperatūros.

Kokie yra maisto termometrų tipai?

Yra kelių tipų maisto termometrai, kurie skiriasi funkcija, dizainu ir kartais paskirtimi:

Skaitmeninis mėsos termometras

Naudodami mėsos termometrą galite patikimai kepti mėsą ant grotelių, kepti žuvies filė, kiaulienos kotletus, vištienos krūtinėlę ar iškepti kepsnius iki norimo lygio.

Adatos termometras

Termometrai su adatomis arba zondais yra nešiojami skaitmeniniai prietaisai, naudojami maisto, pvz., mėsos, dešros, sūrio, pomidorų ir kt., temperatūrai nustatyti. Dėl kompaktiško dydžio, greitos reakcijos ir galimybės aptikti objekto temperatūrą be tiesioginio palietimo, termometrą su zondu yra labai paprasta naudoti.

Belaidžiai maisto termometrai

Belaidžiai išmanieji maisto termometrai leidžia valdyti temperatūrą nuotoliniu būdu, todėl puikiai tinka gaminant maistą lauke (kepant ant grotelių, laužo, gaminant ant ugnies katile ir pan.). Šie termometrai yra ne tik išmanūs, bet ir patogūs naudoti bei lengvai naudojami.

Vyno termometras

Naudoti vyno termometrą yra gana paprasta. Vyno temperatūrą galima patikrinti net neatidarius butelio. Tiesiog uždėkite vyno termometrą ant butelio kaip rankinį laikrodį ir po kurio laiko galėsite patikrinti temperatūrą skaitmeniniame ekrane.

Visų šių tipų maisto termometrus rasite Kulinoje. Esame žinomi dėl savo patikimų, aukštos kokybės virtuvės reikmenų ir buitinės technikos. Esame gerai žinomi dėl savo patikimų ir aukštos kokybės virtuvės reikmenų ir prietaisų iš tokių prekių ženklų kaip WMF, de Pirkėjas ir daug daugiau.

virtuvės laikmatis yra puikus maisto termometrų priedas. Virtuvės laikmatis yra įrankis, kurį galima nustatyti tam tikram minučių skaičiui ir kuris, praėjus nustatytam laikui, skleidžia įspėjimą, pavyzdžiui, skambutį ar garsinį signalą. Kai ruošiate karštus patiekalus, taip pat turėtumėte naudoti įtvaras , kad apsaugotumėte stalą nuo pažeidimų ir nusidėvėjimo orkaitės pirštinės kad apsaugotumėte rankas nuo karšto maisto.

O jei ieškote maisto termometro, nes mėgstate kepti ant grotelių arba mėgstate mėsą, taip pat peržiūrėkite mūsų BBQ indų pasiūlymą, kad jūsų patirtis būtų dar malonesnė.