Malkinio ir anglies grilio priedai

9 items total
Rotacinis iešmas ROTISSERIE, Remundi
521 € –6 %
489 €
RMDI801135
Wok keptuvės žiedas L, Remundi
115 €
RMDI801023
Grilio wok keptuvės žiedas M, Remundi
97 €
RMDI801022
Grilio šoninis staliukas 480, bambukas, Outdoorchef ODCH1829126
Kepsninės įrankių stovas, lenktas, Remundi
39,50 €
RMDI800870
Kepsninės įrankių stovas, tiesus, Remundi
36 €
RMDI800739

Medienos arba medžio anglių kepsninių priedai

Kodėl turėtumėte rinktis kepsninė su anglimis?

Naudojant kepsninė su anglimis (vietoj elektrinė lauko kepsninė ) suteikia unikalią maisto gaminimo patirtį ir išskirtinį skonį. Štai keletas aspektų, dėl kurių medžio anglies kepsninės yra ypatingos:

  • Skonis: Medžio anglių kepsninės suteikia maistui išskirtinį dūmo skonį. Degančios medžio anglys skleidžia dūmus, kurie suteikia maistui sodrų ir autentišką skonį, kurį sunku atkartoti naudojant kitus kepimo būdus.

  • Universalumas: Medžio anglių kepsninėse galima kepti ir tiesiogiai (maistą ruošiant tiesiai virš žarijų), ir netiesiogiai (maistą ruošiant atokiau nuo žarijų, uždengus dangtį), todėl jos yra universalios ir tinka įvairiems patiekalams ruošti.

  • Didelis karštis: Medžio anglių kepsninės gali pasiekti aukštesnę temperatūrą nei kai kurios dujinės kepsninės. Toks didelis karštis idealiai tinka mėsai kepti ir išgauti trokštamą apanglėjusią plutelę išorėje, o viduje mėsa išlieka sultinga ir minkšta.

  • Kontrolė: Šiek tiek pasipraktikavę, galite išmokti reguliuoti kepsninė su anglimis kaitrą, reguliuodami medžio anglies kiekį ir oro srautą per ventiliacijos angas. Tai suteikia galimybę tiksliai sureguliuoti kepimo procesą įvairių rūšių maistui.

  • Autentiška patirtis: Daugeliui žmonių patinka uždegti medžio anglis, laukti, kol jos užpelkės, ir prižiūrėti kepsninę. Palyginti su dujinėmis kepsninėmis, jos suteikia daugiau praktinės ir įtraukiančios gaminimo patirties.

  • Tradicinis apeliacinis skundas: Kepimas ant grotelių su anglimi kelia tradicijų ir nostalgijos jausmą, nes tai iš kartos į kartą populiarus maisto gaminimo būdas. Jis gali sukurti klasikinę ir patrauklią atmosferą per lauko susibūrimus.

  • Pernešamumas: Medžio anglių kepsninės yra įvairių dydžių, įskaitant nešiojamus modelius. Dėl to jie tinka iškyloms, stovyklavimui, iškyloms lauke ir kitai veiklai lauke.

  • Įperkamumas: Medžio anglių kepsninės dažnai yra prieinamesnės nei kai kurios aukštos klasės dujinės kepsninės ar kitų tipų lauko maisto gaminimo įranga.

  • Bendruomenės ir socialinis aspektas: Kepimas ant žarijų gali būti socialinė veikla. Draugai ir šeima dažnai susirenka prie kepsninės ir, laukdami, kol maistas iškeps, mėgaujasi pokalbiais.

  • Eksperimentavimas: Medžio anglimi kūrenamos kepsninės skatina eksperimentuoti su skirtingomis anglių rūšimis, medžio drožlėmis ir rūkymo būdais, kad sukurtumėte unikalius ir aromatingus patiekalus.

Verta paminėti, kad naudojant kepsninė su anglimis reikia papildomo pasiruošimo ir kantrybės, palyginti su dujinėmis kepsninėmis. Reikia uždegti medžio anglis, palaukti, kol jos įkais ir perkais, ir rankiniu būdu reguliuoti temperatūrą. Tačiau daugelis entuziastų mano, kad šis procesas yra naudingas, ir džiaugiasi rezultatais, kuriuos galima pasiekti naudojant šį tradicinį maisto gaminimo lauke būdą.

Kokie specialūs priedai skirti malkų/anglies kepsninėms?

Specialūs priedai, skirti kepimui ant grotelių apskritai arba kepimui ant žarijų, pagerina kepimo ant grotelių patirtį ir palengvina bei apsaugo jų naudojimą.

Svetainėje Kulina siūlome ne tik geriausių gamintojų medžio anglies kepsnines, pvz Outdoorchef arba Höfats bet ir specialius priedus, kuriuos galite naudoti, kad deginimas būtų dar malonesnis. Tai kepimo grotelės, grilio plokštės ir iešmai, skirti mūsų siūlomoms kepsninėms, ant kurių galima kepti daugiau maisto rūšių. Čia taip pat rasite šoninių staliukų kepsninėms, kurie suteiks daugiau vietos maistui laikyti po ranka kepant ant grotelių.

Taip pat būtinai apžiūrėkite mūsų siūlomus universalius grilio priedus, įskaitant grilio įrankius, valymo įrangą, grilio indus ir kt.