Forma kepimui orkaitėje 29 x 19 cm, kreminės spalvos, molis, Emile Henry

Code: EH029650
Sticker
42,01 € –15 %
Forma kepimui orkaitėje 29 x 19 cm, kreminės spalvos, molis, Emile Henry
42,01 € –15 % 35,50 €
Pardavime (10 pcs)

Praktiškas virtuvėje, elegantiškas ant stalo

Detailed information

Product detailed description

Praktiškas virtuvėje, elegantiškas ant stalo

Keraminiai kepimo indai Emile Henry yra ne tik patikimi pagalbininkai virtuvėje, bet dėl savo elegantiško dizaino jie tikrai bus dėmesio centre prie stalo. Patobulinta ir elegantiškesnė rankenų konstrukcija, kuri sklandžiai pereina nuo talpyklų kraštų, todėl jas galima krauti vieną ant kitos. Be to, kiekvienas įvertins tai, kad jį lengva valdyti. Gražių Prancūzijos įkvėptų spalvų ir naujausių tendencijų kepimo indus galima laisvai derinti tarpusavyje ir kurti gaivius derinius virtuvėje ir prie stalo. Rinkitės iš kelių dydžių, pritaikytų lazanijai, musakai, gruzdintoms bulvytėms ar saldžiosioms kepsnelėms. Didelės varžos keramika® užtikrina, kad iš orkaitės ištrauktas maistas ilgai išliktų šiltas, todėl galėsite ilgiau mėgautis maistu.

Dėl "High Resistance®" technologijos Emile Henry yra atspari smūgiams ir įbrėžimams, todėl galite ne tik kepti, bet ir porcijuoti bei patiekti maistą. Visus indus galima naudoti mikrobangų krosnelėje. Išėmę iš šaldiklio , Emile Henry galite iš karto dėti į orkaitę arba mikrobangų krosnelę. Šie indai neskirti naudoti ant tiesioginių šilumos šaltinių, pavyzdžiui, dujinių ar elektrinių viryklių. Visus Emile Henry indus galima plauti indaplovėje. Jis gali atlaikyti iki 270 °C temperatūrą.

Emile Henry yra tradicinis prancūziškas prekės ženklas , kuris nuo 1850 m. tiekia namų ūkiams kokybišką Burgundijos keramiką. Visi gaminiai dažniausiai yra rankų darbo, todėl kiekvienas kūrinys yra originalus. Apatinėje pusėje įspaustas antspaudas, pvz. JN3 - tai ne jūsų ąsočio ar formos numeris, o meistro parašas ir trumpalaikis prisiminimas apie akimirką, kai gaminys buvo sukurtas Marcigny, Prancūzijoje.

Additional parameters

Category: Orkaitės indai
Weight: 1.19 kg
Dydis: 29 cm
Produkto tipas: Orkaitės indas
Medžiaga: Keramika
Spalva: Kreminė
Kolekcija: Emile Henry Clay
Margin: C
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: