Skalbinių krepšiai

44 items total
Skalbinių dėžė BO 2 x 45 l, balta, Brabantia
286 €
BRAB200540
Skalbinių dėžė BO 2 x 45 l, juoda, Brabantia
286 €
BRAB200564
Skalbinių dubuo BOTTICHELLI L 15 l, natūrali pilka, Koziol KOZ1444120
Skalbinių dėžė BO 60 l, balta, Brabantia
190 €
BRAB200502
Skalbinių dėžė BO 60 l, juoda, Brabantia
190 €
BRAB200526
Skalbinių dėžė 35 l, su plastikiniu dangčiu, balta, Brabantia BRAB304866
Skalbinių krepšys 55 l, tamsiai žalias, Brabantia
40,49 €
BRAB120404
Up
More products

Skalbinių krepšiai - stilingi kasdienių namų ruošos darbų pagalbininkai

Skalbinių krepšiai yra būtini kiekviename vonios kambaryje ar drabužių kambaryje, nes juose laikomi nešvarūs skalbiniai iki skalbimo dienos. Šie maišai ir krepšiai ne tik padeda tvarkyti skalbinius ir palaikyti švarą, bet ir suteikia estetinį elementą jūsų kambaryje.

Neabejotina, kad skalbinių krepšys yra gana svarbus namų daiktas, ypač jei turite šeimą. Tačiau tai gali atrodyti ne pats įdomiausias dalykas. Kulina esantys skalbinių krepšiai atrodo nuostabiai ir gali tapti jūsų interjero puošmena.

Kaip turėčiau įrengti skalbyklą?

Vieno skalbinių krepšio, kuriame yra pakankamai vietos visiems skalbiniams, gali nepakakti. Galite suskirstyti skalbinius į skirtingas kategorijas ir skalbti juos pagal spalvas, atskirti sportinius drabužius nuo darbo drabužių arba nustatyti pirmenybę, kuriuos skalbinius skalbti pirmiausia.

Jei atrodo, kad norėtumėte tai daryti reguliariai, galite pagalvoti apie dviejų ar trijų mažesnių skirtingų spalvų skalbinių krepšių rinkinį.

Į ką atkreipti dėmesį perkant skalbinių krepšį?

Toliau išvardyti du svarbiausi veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant skalbinių krepšį. Jūsų patogumui svetainėje Kulina rasite puikų gerai žinomų gamintojų skalbinių krepšių pasirinkimą, pvz Brabantia ir Blomus.

  • Dydis

Yra daug skirtingų skalbinių krepšių tipų, vieni jų yra aukšti ir ploni, kiti - trumpi ir platūs. Atsižvelkite į skalbinių krepšelio dydį, atsižvelgiant į laikymo vietą. Išmatuokite plotą, kad įsitikintumėte, jog jis tilps, nesvarbu, ar tai būtų spinta, ar miegamojo ar vonios kambario kampas.

  • Angos dydis

Galite rinktis skalbinių dėžę su nedidele apvalia anga arba atviru krepšeliu, į kurį lengviau sudėti drabužius, tačiau nešvarūs drabužiai visą laiką bus matomi.

  • Medžiaga

Skalbinių krepšiai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, įskaitant medvilnę, liną, nerūdijantį plieną ar plastiką. Krepšelio medžiagą dažniausiai rinksitės atsižvelgdami į tai, kokioms medžiagoms teikiate pirmenybę ir koks šiukšliadėžės stilius geriausiai dera prie jūsų interjero.