Juostos dalytuvai

4 items total
Lipnios juostos laikiklis CAP, 10 cm, Philippi
49,90 €
PHP273051
Matavimo juosta GENTS 3 m, kreminė, Blomus
36,21 €
BM66232
Matavimo juosta GENTS 3 m, tamsiai pilka, Blomus
36,21 €
BM66234
Matavimo juosta GENTS 3 m, tamsiai pilka, Blomus
36,21 €
BM66233

Juostų dozatoriai - sustabdo kovą su lipniomis juostomis

Kas yra lipnios juostos laikiklis?

Reikalingos biuro reikmenys, pvz., lipnios juostos dozatoriai, kurie palengvina lipnios juostos paskirstymą ir pjaustymą. Jie dažnai naudojami įvairioms užduotims atlikti įmonėse, klasėse ir namuose, įskaitant pakavimą, dovanų pakavimą ir rankdarbius. Yra daug įvairių stilių, formų ir prekės ženklų juostų dozatorių, nuo nešiojamųjų iki stacionarių, tokių prekės ženklų kaip Blomus ir Philippi.

Kokios medžiagos naudojamos juostų dozatoriams gaminti?

Lipnios juostos dozatoriai yra plačiai paplitęs kanceliarinių prekių gaminys, kuris naudojamas lipniai juostai pjaustyti ir dalyti, todėl jį paprasta naudoti įvairioms reikmėms. Nors juostų dozatoriai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, populiariausi yra plienas ir nikelis.

Tvirtumu ir tvirtumu pasižymintis metalas yra nikelis. Kad juostos dozatoriai būtų patvarūs ir tvirti, jų gamyboje naudojama juosta. Nikelis labai atsparus korozijai ir rūdims, todėl puikiai tinka naudoti drėgnoje aplinkoje, kur drėgmė gali greitai sunaikinti kitus metalus.

Kita tipiška medžiaga, naudojama juostų dozatorių gamyboje, yra plienas. Plienas garsėja savo ilgaamžiškumu ir tvirtumu, todėl puikiai tinka naudoti komercinėse patalpose. Plienas yra patvari medžiaga, kuri puikiai tinka naudoti didelio judėjimo vietose, kur dozatorius bus dažnai naudojamas.

Kokie yra juostų dozatorių naudojimo privalumai?

Toliau pateikiami keli juostų dozatorių naudojimo darbo vietoje privalumai:

  • Taupomas laikas: Juostų dalytuvai leidžia lengvai paskirstyti ir nukirpti juostą, todėl sutrumpėja laukimo laikas ir padidėja darbo našumas.
  • Tikslūs pjūviai: Tikslios juostų dozatorių pjūvių atkarpos padeda sumažinti atliekų kiekį ir užtikrina, kad pakuotės būtų tinkamai užklijuotos.
  • Paprastas valdymas: Juostų dozatorių naudojimas sumažina rankų nuovargio ir traumų tikimybę, nes juos paprasta valdyti ir nereikia didelių pastangų.
  • Nuoseklumas: Pakavimo ir siuntimo darbams juostos dozatoriai užtikrina juostos ilgio ir pločio vienodumą.

Lipnią juostą lengviau ir efektyviau tvarkyti naudojant lipnios juostos dozatorius, kurie yra būtini biuro reikmenys.

Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti sąvaržėlių, liniuočių, segtukų ir segtukų laikiklių bei skylamušių.