Skylių perforatoriai

1 items total
Skylamušis CAP 10 cm, sidabrinis, Philippi
59,90 €
PHP273050

Skylių perforatoriai - būtini biuro pagalbininkai

Kas yra skylių perforatoriai?

Skylučių perforatoriai yra būtina biuro įranga visiems, kurie nori tvarkyti ir pildyti dokumentus. skylamušis gali padėti jums pasiekti savo tikslus, nesvarbu, ar esate studentas, profesionalas, ar tiesiog asmuo, norintis tvarkyti savo dokumentus.

Kokios yra skylmušių naudojimo sritys?

Popierių, kartoną ir kitą medžiagą galima tvarkyti ir sudėti į aplanką, naudojant skylučių skylamušius. Štai keletas tipinių skylių perforatorių taikymo sričių:

  • Dokumentų pateikimas: Galite naudoti skylamušis , kad padarytumėte skyles popieriuje ir užtikrintumėte, jog jį galima įdėti į segtuvus ar aplankus.
  • Amatai: Naudodami dekoratyvinį skylamušis, dekoruokite dekoratyvinius raštus ant popieriaus.
  • Asmens tapatybės kortelės: Taip pat galite naudoti skylamušis , kad padarytumėte skylutes asmens tapatybės kortelėse ar ženkleliukuose, kad juos būtų galima prisegti prie virvelių ar nešioti ant raktų pakabukas.
  • Etiketės: Etiketes galite lengvai pakabinti ant kabliukų arba pritvirtinti prie daiktų, pradūrę jose skylutes skylamušis.

Kodėl gaminant skylmušius naudojamas nikelis

Nikelis yra tvirtas ir atsparus korozijai metalas, dažnai naudojamas skylmušiams gaminti. Parduotuvėse Kulina mūsų skylamušiai, kuriuos gamina Philippi, yra pagaminti iš nikelio, kuris garantuoja, kad įrankis tarnaus ilgai, nors ir bus dažnai naudojamas.

Galiausiai iš nikelio pagaminti skylamušiai yra tvirtas ir lengvai pritaikomas įrankis, skirtas dokumentams pildyti ir tvarkyti.

Kaip prižiūrėti skylamušis?

Norint, kad skylamušis gerai veiktų ir tarnautų ilgiau, jį reikia tinkamai prižiūrėti. Pateikiame keletą patarimų, kaip palaikyti gerą skylamušis būklę:

  • Reguliarus valymas: Po kiekvieno naudojimo iš perforatoriaus pašalinkite popieriaus gabalėlius ar nešvarumus. Švelnia šluoste arba šepetėliu kruopščiai nuvalykite įrankį.
  • Tepkite: Užpurkškite šiek tiek silikoninio purškalo arba mineralinės alyvos ant perforatoriaus vyrių ir kitų judančių komponentų. Taip išvengsite korozijos ir užtikrinsite tinkamą įrankio veikimą.

Iš Kulina taip pat galite įsigyti kitų būtiniausių kanceliarinių prekių, pavyzdžiui, segtukų ir pieštukų galąstuvų.