Pieštukų drožtukai

1 items total
Pieštukų drožtukas CASTOR, Alessi
58 €
ALRT02

Pieštukų galąstuvai - tiksliam pieštuko brūkštelėjimui

Kam tinka pieštukų galąstuvai?

Pieštukų galąstuvai yra būtini bet kurioje įmonėje ar mokykloje. Reikėtų pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį pieštuką, nes jie reikalingi tam, kad pieštukai būtų paruošti naudojimui ir aštrūs. Be to, pieštukų drožtukas gali būti gera dovanos idėja asmeniui, kuris dažnai naudoja pieštuką ir yra, pavyzdžiui, menininkas. Būtinai patikrinkite mūsų bestselerį pagal Alessi - pieštukų drožtukas "Castor", vaizduojančią juokingą ir alkaną bebrą.

Kodėl gaminant pieštukines naudojamas plienas?

Plienas dažnai naudojamas pieštukams galąstuvams gaminti, nes yra tvirtas, patvarus ir išlaiko briauną. Didelio kietumo ir kietumo plienas, kuris yra aukštos anglies plieno rūšis, dažnai naudojamas pieštukinių galąstuvų ašmenims gaminti. Daug kartų galandant pieštukus, jie spaudžiami ir trinasi, tačiau Alessitipo plienas gali tam atsispirti neprarasdamas briaunos ir nenukentėdamas.

Plienas taip pat yra nebrangi medžiaga, kurią lengva formuoti įvairių dydžių ir formų, todėl ji puikiai tinka pieštukų galąstuvams gaminti. Dėl elegantiško ir profesionalaus dizaino jį galima naudoti darbo vietoje ir švietimo įstaigose.

Kokia nauda iš pieštukų galąstuvų biure?

pieštukų drožtukas yra būtinas daiktas kiekvienoje darbo vietoje, nes jis gali sutaupyti laiko, pagerinti darbo kokybę ir sumažinti atliekų kiekį. Pieštuko pieštukų drožtukas darbe turi keletą privalumų, įskaitant:

  • Taupo laiką: Jei šalia yra pieštukų drožtukas , darbuotojai gali greitai ir lengvai pagaląsti pieštukus, nepalikdami savo darbo vietos ir nepertraukdami darbo. Tai gali sumažinti išsiblaškymą ir padidinti produktyvumą.
  • Gerina kokybę: Aštrus pieštukas yra labai svarbus norint sukurti tvarkingas, tikslias linijas ir įskaitomą rašyseną. Darbuotojai gali pagerinti savo darbo kokybę naudodami darbo vietoje esantį pieštukų drožtukas , kad jų pieštukai būtų nuolat aštrūs ir paruošti naudojimui.
  • Tvarumas: Naudojant pieštukų drožtukas galima pakartotinai naudoti pieštukus, todėl mažiau reikia pirkti naujų ir tai padeda įgyvendinti tvarumo iniciatyvas.
  • Patogumas: Darbuotojai gali lengviau atlikti savo darbą pieštukų drožtukas o tai padeda sukurti profesionalią ir gerai organizuotą darbo vietą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti sąvaržėlių, liniuočių, segtukų ir segtukų laikiklių bei skylamušių.