barmeno rinkiniai

6 items total
Kokteilių plakimo rinkinys MATRYOSHKA, WMF
78,40 €
WM0636836030
Kabinamos metalinės gertuvės komplektas MANHATTAN 6 vnt., WMF WM603529990
Dovanų rinkinys ANNA, 4 vnt. rinkinys, Alessi
New
129 €
ALGAM01SET
Dovanų rinkinys PARROT, 3 vnt. rinkinys, Alessi
New
109 €
ALGAM32SET

Barmeno rinkiniai - priedai, su kuriais galėsite ruošti kokteilius kaip profesionalus barmenas

Kas yra barmenų rinkiniai?

Barmenų rinkiniai - tai barmenų ir kokteilių entuziastų naudojamų įrankių ir priedų rinkiniai, skirti įvairiems alkoholiniams ir nealkoholiniams gėrimams bei kokteiliams gaminti ir patiekti. Barmenų rinkiniai būna įvairių dydžių ir stilių, jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tačiau paprastai jie gaminami iš nerūdijančio plieno.

Į baro reikmenų rinkinius paprastai įeina kokteiliams ruošti ir patiekti reikalingi baro įrankiai, pvz., plaktuvas, ąsotis, maišymo šaukštas, baro sietelis ir purkštukas. Kai kuriuose rinkiniuose gali būti ir kitos įrangos, pvz., citrusinių vaisių žievelės ar žievelės skustuvas. Priklausomai nuo konkretaus rinkinio ir prekės ženklo, skiriasi ir pridedami priedai. Kartais elegantiškas stovas taip pat yra rinkinio dalis.

Barmenų rinkiniai, kuriuos galima rasti svetainėje Kulina, yra tokių geriausių prekės ženklų kaip Alessi ir WMF.

Kam naudojami barmenų rinkiniai?

Barmeno rinkiniuose paprastai būna įvairių įrankių ir priedų, naudojamų kokteiliams ir kitiems gėrimams maišyti ir patiekti. Atskiri rinkinio komponentai naudojami konkrečiai veiklai, pvz:

  • norint tiksliai išmatuoti skystus komponentus, naudojamas žiogelis,
  • kratytuvas naudojamas komponentams maišyti kratant juos su ledu
  • purkštuvas naudojamas žolelėms, vaisiams ir kitoms sudedamosioms dalims sutrinti, kad atsiskleistų jų skonis
  • iš gėrimo pašalinamas ledas ir kitos dalelės.
  • gėrimai maišomi baro šaukštas

Barmenų rinkiniai - puiki dovanų idėja

Be abejo, barmeno rinkinys gali būti puiki dovana kiekvienam vyrui ar žmogui, kuriam patinka maišyti kokteilius arba kuris galvoja tapti barmenu. Barmeno rinkinys taip pat yra praktiškas kiekvieno namų baro priedas ir įrankis, kuris bus naudingas daugelį metų, kad galėtumėte išbandyti įvairias gėrimų idėjas ir nustebinti savo svečius.

Jei mėgstate prabangius kokteilius arba ieškote elegantiškos dovanos, taip pat turėtumėte peržiūrėti mūsų barmeno įrankių, kokteilių taurių ir ilgų gėrimų taurių kolekcijas, kuriose rasite daugiau naudingų priedų, kad galėtumėte mėgautis gėrimais.