Baro aksesuarai Alessi

24 items total
Padavėjo kamščiatraukis PARROT, juodas, Alessi
49 €
ALAAM32B
Baro kokteilių plakimo indas 700 ml, Alessi
78 €
ALGIA25
Padavėjo kamščiatraukis PARROT, daugiaspalvis, Alessi ALAAM321
Kamščiatraukis su sparneliais ANNA G, geltonas, Alessi ALAM01DY
Kamščiatraukis su sparneliais ANNA G, rožinis, Alessi ALAM01P
Padavėjo kamščiatraukis PARROT, mėlynas, Alessi ALAAM32AZ
Kamščiatraukis ALESSANDRO M, raudonas ir baltas, Alessi ALAAM23R
Baro matavimo puodelis QUADRI COMBO, Alessi
39 €
ALGIA28
Kokteilių maišyklė BÂTON LÉLÉ, Alessi
30 €
ALGIA30
Barmeno sietelis THE TENDING BOX, Alessi
29 €
ALGIA27
Dovanų rinkinys ANNA, 4 vnt. rinkinys, Alessi
New
129 €
ALGAM01SET
Dovanų rinkinys PARROT, 3 vnt. rinkinys, Alessi
New
109 €
ALGAM32SET

Atraskite Alessi baro aksesuarų eleganciją ir stilių. Patobulinkite savo namų barą arba profesionalią erdvę su mūsų ekskluzyvia kolekcija, kruopščiai pagamintais aksesuarais, skirtais pagerinti jūsų gėrimų patirtį.

Nepriklausomai nuo to, ar esate mišinio entuziastas, ar profesionalus baristas, Alessi siūlo plačią baro aksesuarų pasirinkimą, atitinkantį jūsų poreikius. Nuo elegantiškų kokteilių maišytuvų ir stilingų vyno atidarytuvų iki rafinuotų ledo kibirų ir įspūdingų butelių kamštelių - mūsų kolekcija derina funkcionalumą su šiuolaikiniu dizainu.

Kiekvienas Alessi baro aksesuaras pagamintas su didžiausiu dėmesiu smulkmenoms ir iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą. Mūsų aksesuarai ne tik yra praktiški įrankiai, bet ir išskirtinės meninės vertybės, priduodančios elegancijos bet kokiam baro interjerui.

Tobulinkite kokteilių meistriškumą su Alessi baro aksesuarais. Suplakite savo mėgstamus gėrimus su mūsų tikslumu pagamintais kokteilių maišytuvais, kurie turi ergonomišką dizainą ir neišsiplečiantį sandarumą. Nesunkiai atidarykite vyno butelius naudodami mūsų stilingus ir efektyvius vyno atidarytuvus. Laikykite gėrimus idealiai šaltus su mūsų gražiai suprojektuotais ledo kibirais.

Padarykite įspūdį su Alessi butelių kamšteliais, kurie pasižymi unikaliais ir kūrybiškais dizainais, išsaugantys jūsų mėgstamo gėrimo aromatą ir kokybę. Mūsų baro aksesuarai taip pat puikiai tinka kaip dovanos kokteilių mėgėjams arba namų šeimininkams.

Tyrinėkite įvairią Alessi baro aksesuarų kolekciją ir paverkite savo barą elegantiška ir stilizuota vieta. Patobulinkite savo gėrimų patirtį ir parodykite savo aistringumą amatams ir dizainui su Alessi. Įsigykite dabar ir pakelkite taurę už nepriekaištingą skonį ir įsimintinus momentus!