Prancūziškas kavinukas -arbatinukas Alessi

17 items total
Espreso kavinukas 9090, 150 ml, ruda rankena, Alessi
144,90 €
AL90903
Espreso kavinukas 9090, 150 ml, raudona rankena, Alessi
174,90 €
AL90903100
Espreso kavinukas 9090, 300 ml, ruda rankena, Alessi
197,40 €
AL90906
Espreso kavinukas LA CONICA, 150 ml, Alessi
260 €
AL900023
Espreso kavinukas LA CONICA, 300 ml, Alessi
295 €
AL900026
Espreso kavos virimo aparatas PULCINA 70 ml, raudonas, Alessi ALMDL021R
Espreso kavos virimo aparatas PULCINA150 ml, raudonas, Alessi ALMDL023R
Viryklės espreso kavinukas PULCINA 70 ml, juodas, Alessi ALMDL021BB

Pažvelkite į išskirtinę French Press kolekciją iš Alessi! Jei esate kavos mylėtojas ir vertinate puikaus puodelio paruošimo meną, jums labai patiks mūsų French Press pasirinkimas. Pagaminti tikslumu ir elegancija, Alessi French Press suteikia tobulą formos ir funkcionalumo derinį.

Išbandykite gausius ir galingus skonius, kurie gaunami iš šviežiai paruoštos kavos su Alessi. Mūsų French Press yra suprojektuotas, kad iškeltų visas aromato ir skonio niuansus iš jūsų mėgstamų kavos pupelių. Aukštos kokybės medžiagos, naudojamos jų gamybai, užtikrina ilgaamžiškumą ir puikų šilumos išlaikymą optimaliam paruošimo procesui.

Su Alessi French Press galite mėgautis kavos ruošimo patogumu tiesiog namuose. Ergonominis dizainas ir lengvai naudojami mechanizmai padaro kavos ruošimą lengvą ir malonų procesą. Tiesiog pridėkite norimą kiekį maltos kavos, supilkite karštą vandenį ir leiskite presui atskleisti savo magiją.

Alessi French Press ne tik suteikia puikų kavą, bet ir papildo jūsų virtuvę ar valgomąjį šmaikštumu. Jų elegantiškas ir modernus dizainas liudija Alessi įsipareigojimą estetinei puošniai. Nesvarbu, ar jūs norite klasikinį nerūdijančio plieno apdailą, ar šiuolaikinį stiklo dizainą, mes turime puikų French Press, kuris papildys jūsų stilų.

Investuokite į Alessi French Press ir pakelkite savo kavos ruošimo patirtį į naują lygį. Ar mėgaujatės puodeliu vieni ar organizuojate susitikimą su draugais, šie French Press yra elegancijos ir funkcionalumo įkūnijimas. Kiekvienas gurkšnis taps mėgavimosi akimirkomis su Alessi.

Peržiūrėkite mūsų išsamią Alessi French Press kolekciją ir atraskite puikų papildymą savo kasdieniniam kavos ritualiui. Su jų puikia gamybos kokybe ir amžinai truksiančiais dizainais, šie French Press yra neišvengiami kavos mylėtojams ir gurmanams. Išbandykite kavos ruošimo meną su Alessi ir mėgaukitės puikia kavos patirtimi.