Velykos

Velykos jau čia pat, kaip jas praleisite šiais metais? Būtinai su savo artimaisiais prie stalo. O kuo kvepės jūsų namai? Kulinoje rasite viską, ko reikia švenčių atmosferai ir aromatui sukurti – ne tik per Velykų pusryčius!

 

nuspaudžiamas kavinukas
nuspaudžiamas kavinukas
Kavinukas Kult WMF

Aromatinga kava

Aromatingas šviežiai maltos kavos puodelis iš nuspaudžiamo kavinuko pakels kiekvieną mieguistą iš lovos. O vėliau bus laikas ko nors saldaus!

 

gaminimo kursai
ėriuko forma
Velyko ėriuko kepimo forma Nordic Ware

Velykų ėriukas

Šios kepimo formos dėka galite iškepti tradicinį avienos pyragą arba padvigubinti porciją, o vidurį užpildyti kremu arba vaniliniu kremu ir uogiene. Ir 3D ėriukas paruoštas – kaip gyvas!

vaisių dubuo
ėriuko forma
Velykų zuikio kepimo forma Nordic Ware

O gal jums labiau patinka zuikis?

Nesvarbu, ar aptepsite šokoladu, citrininiu glaistu ar tiesiog apibarstysite cukraus pudra, aišku viena – toli nenubėgs :)

kepsnių peiliai
ėriuko forma
Heritage Bundt® Nordic Ware

Tradicinis pyragas

Ar jums patinka klasikiniai pyragaičiai? Su gražiomis kepimo formomis iš Nordic Ware net tradicinis angeliško maisto pyragas nebus nuobodus.

 

miegojimo kaukė
ėriuko forma
Forma duonai kepti Burgundy Emile Henry

Naminė duona

Jei bent kartą išbandysite naminę duoną, daugiau nebežiūrėsite į prekybos centro duoną. Pažiūrėkite, kaip lengva jį iškepti!

skalbinių krepšiai
ėriuko forma
Elektrinis kiaušinių virimo aparatas KITCHENminis® WMF

Tobulai išvirti kiaušiniai

Kad ir ką darytumėte, vis tiek nesugebate jų tinkamai atlikti? Elektrinė kiaušinių viryklė pasirūpins, kad jūsų kiaušiniai būtų „tik tinkami“, o jų paruošimas bus tikras malonumas – ar per Velykas, ar kiekvieną dieną.

 

rankšluosčiai ir vonios kilimėliai
ėriuko forma
Stovas kiaušiniams Legio Nova Eva Solo

Jis ant stalo!

Nesvarbu, ar stalą padengsite minimalistiniu ar klasikiniu stiliumi su tradicinėmis lininėmis servetėlėmis. Svarbiausia susėsti su tais, kuriuos mylite.

3 items total

Velykos - dar viena šventė, kurią reikia švęsti

Kas yra Velykos?

Viena iš pagrindinių krikščionių religijos švenčių yra Velykos, kuriomis pagerbiamas Jėzaus Kristaus prisikėlimas. Tačiau kitų religijų išpažinėjams nedraudžiama švęsti šios šventės, nes daugelyje šalių ji dažniausiai yra paskelbta valstybine švente.

Šiuo metu vienas iš pagrindinių akcentų, dėl kurio šeimos ir draugai susirenka kartu, yra Velykų nuotaikos kūrimas. Atsižvelgdami į šios akimirkos svarbą, mes, Kulina, kruopščiai atrinkome tokių garsių gamintojų produktus kaip Kähler ir Holmegaard sukurti gyvybiškai svarbias velykinių prekių kategorijas.

  • Velykų dekoracijos

Velykų dekoracijos - tai daiktai, kuriais per Velykų šventes puošiami namai, bažnyčios ir kitos vietos. Jie paprastai simbolizuoja Jėzaus Kristaus prisikėlimą, kuris krikščionių tikėjimuose yra viena pagrindinių Velykų temų.

  • Velykų stalo indai

Velykų stalo indai - tai įvairūs daiktai ir dekoracijos, naudojami šventiniam Velykų stalui paruošti. Kulina, mūsų velykinių indų rinkinys sudaro bonbonjerė, kiaušinio indelis, miniatiūrinė vaza, plokščia lėkštė ir kiti specialiai Velykų šventei sukurti arba teminiai priedai.

Kaip padaryti, kad Velykų atostogos būtų malonios?

Per Velykų atostogas apsvarstykite galimybę keliauti į pasirinktą vietą arba užsiimti lauko veikla, pavyzdžiui, važinėti dviračiu, leistis į žygius pėsčiomis ar rengti piknikus, kad per Velykų atostogas kuo geriau išnaudotumėte gražų pavasario orą. Dalyvavimas regioniniuose Velykų renginiuose, pavyzdžiui, paraduose ar festivaliuose, taip pat gali suteikti ypatingų ir nepamirštamų įspūdžių.

Džiaugsmingą atmosferą taip pat galima sustiprinti planuojant velykinių kiaušinių medžioklę arba joje dalyvaujant, užsiimant rankdarbiais ir "pasidaryk pats" projektais velykine tematika, leidžiant laiką su šeima ir draugais. Nepamirškite kelionės metu skirti laiko poilsiui ir atsipalaidavimui - skaitymui, meditacijai ar SPA paslaugoms.

Kad Velykų atostogos būtų laimingos ir pilnavertės, nepamirškite pritaikyti veiklos pagal savo pomėgius ir esamas aplinkybes.

Ar Velykoms būdingi ypatingi dekorai?

Nė viena šventė neprasideda be dekoracijų! Velykų proga - daugybė rankomis dažytų kiaušinių, žavūs velykiniai krepšeliai su gardžiais šokoladiniais saldainiais ir stalo dekoracijos su zuikučiais.

Taip pat galite išbandyti mūsų elektrines kiaušinių keptuves, kad galėtumėte pasigaminti puikių kiaušinių Velykų pusryčiams (bet ne tik!).