Vardų žymos

9 items total
Raktų pakabukas LOVELIGHT 10 cm, su LED šviesa, Philippi PHP173106
Raktų pakabukas CRUISER, 8 cm, juodas, su LED šviesa, Philippi PHP273060
Raktų pakabukas SERGIO 12 cm, juodas, Philippi
19,90 €
PHP160001
Raktų pakabukas ROTKÄPPCHEN 7,5 cm, sidabras, Philippi PHP273026
Raktų pakabukas BIKER 7 cm, sidabrinis, Philippi
15,90 €
PHP157005
Raktų pakabukas SWEETHEART 6 cm, raudonas, Philippi
15,90 €
PHP273066
Raktų pakabukas VELA 5 cm, sidabras, Philippi
15,90 €
PHP245037
Raktų pakabukas ANGELO 5 cm, sidabrinis, Philippi
13,50 €
PHP193210

Vardų ir pavardžių lentelės - įsitikinkite, kad jūsų bagažas yra saugus

Kodėl naudinga prie lagamino pritvirtinti vardo etiketę?

Vardų etiketės lagaminams yra naudingos dėl kelių priežasčių:

  • Identifikavimas: Pavadinimų etiketės - aiškus ir paprastas būdas identifikuoti lagaminą. Užimtuose oro uostuose ar perpildytose bagažo atsiėmimo vietose daugelis lagaminų gali atrodyti panašiai, todėl vardinė etiketė padės greitai pastebėti savo bagažą.

  • Mišrių situacijų prevencija: Panašiai kaip ir identifikavimo atveju, vardo etiketės padeda išvengti atsitiktinio sumaišymo. Jei kitas keliautojas turi lagaminą, panašų į jūsų lagaminą, jei etiketėje yra jūsų vardas, sumažėja tikimybė, kad jis per klaidą paims jūsų lagaminą.

  • Pamestas bagažas: Jei kelionės metu pametėte lagaminą, vardo ir pavardės žyma gali būti labai svarbi padedant oro linijų ar transporto darbuotojams surasti jūsų daiktus. Žyma nurodo jūsų kontaktinę informaciją, kad oro transporto bendrovė galėtų susisiekti su jumis, kai bagažas bus surastas.

  • Kontaktinė informacija: Ant vardų ir pavardžių lentelių dažnai būna ne tik jūsų vardas ir pavardė, bet ir telefono numeris, o kartais ir el. pašto adresas. Taip bus lengviau tiesiogiai susisiekti su jumis, jei kas nors ras jūsų pamestą lagaminą.

  • Personalizavimas: Vardų etiketės gali suteikti bagažui asmeninį akcentą. Galite pasirinkti žymas, kurios atspindi jūsų stilių, pageidavimus ar net šiek tiek humoro. Taip bagažas gali išsiskirti iš kitų ir jį bus lengviau pastebėti.

  • Saugumas: Jūsų vardo ir pavardės nurodymas ant etiketės taip pat gali būti saugumo priemonė. Jei lagaminas paliekamas be priežiūros arba pametamas, kas nors gali lengvai su jumis susisiekti ir išspręsti situaciją.

  • Greita paieška: Kai reikia greitai pasiimti lagaminą, pvz., lėktuvo ar traukinio viršutiniuose skyriuose, vardinė etiketė gali padėti sutaupyti laiko ir sutaupyti streso.

  • Organizuotos kelionės: Vardų ir pavardžių žymų naudojimas yra bendro organizuoto keliavimo principo dalis. Kai jūsų daiktai yra aiškiai paženklinti, tai padeda supaprastinti registracijos, bagažo paėmimo ir rūšiavimo procesą.

  • Ramybė: Žinant, kad jūsų bagažas yra aiškiai paženklintas ir lengvai atpažįstamas, kelionių metu galite būti ramūs, nes mažiau streso gali kilti dėl pamestų ar supainiotų lagaminų.

Apibendrinant galima pasakyti, kad vardinės etiketės lagaminams yra paprasta, bet veiksminga priemonė, padedanti užtikrinti, kad bagažas būtų lengvai atpažįstamas, teisingai identifikuojamas ir pamestas saugiai grąžinamas.

Ar gali lagamino vardų etiketės būti stilingos?

Žinoma! Lagaminų vardų etiketės gali būti neįtikėtinai stilingos ir atspindėti asmeninę estetiką. Kadangi yra daugybė medžiagų, dizainų, spalvų ir pritaikymo galimybių, vardų etiketes galima lengvai integruoti į individualų stilių. Nuo prabangios odos ir įmantriais raštais margintų audinių iki modernios metalinės apdailos ir minimalistinių monogramų - kiekvienas ras sau tinkantį vardinį pakabuką. Tekstūrų, spalvų ir net smulkių papuošimų pasirinkimas suteikia galimybę padaryti unikalų pareiškimą, kartu užtikrinant, kad bagažas išliktų lengvai atpažįstamas. Šie stilingi vardų pakabukai ne tik suteikia elegancijos kelionės įrangai, bet ir yra asmeninis akcentas, pagerinantis bendrą kelionės patirtį.