Universali keptuvė LOGIC XR IND 28 cm, Woll
Code: WL528LCIBRelated products
Product detailed description
Svarbu! Gaminimas su WOLL indais yra kaip menas, kuris tinkamai naudojant atsidėkos geriausiais patiekalais. Todėl perskaitykite WOLL instrukcijas, kaip juos tinkamai naudoti, kurias rasite šio aprašymo pabaigoje. ↓↓↓
Universali keptuvė Diamond XR Logic, 28 cm skersmens, su itin patvariu penkių sluoksnių nelipniu paviršiumi, sutvirtintu deimantu. Dvigubai grūdintas paviršius yra atsparus įbrėžimams ir pagamintas be PFOA. Šie aukščiausios kokybės indai su nelimpančia danga idealiai tinka sveikam maisto ruošimui nenaudojant riebalų.
Indų korpusas pagamintas iš grūdinto aliuminio lydinio, todėl greitai akumuliuoja ir paskirsto šilumą visame paviršiuje. Jis išlietas iš vieno gabalo, todėl yra labai atsparus mechaniniams ir terminiams pažeidimams. Ji yra tvirta ir stabili, dėl aukštos kokybės tinka profesionaliems virėjams ir mėgėjams. Labai didelis paviršiaus atsparumas leidžia naudoti metalinius įrankius.
Termiškai izoliuota ergonomiška rankena iš grūdinto plastiko nėra nuimama. 8 mm storio feromagnetinio plieno dugnas pagamintas specialiai WOLL. Sustiprinti keptuvės kraštai užtikrina didesnį atsparumą smūgiams.
"Diamond XR Logic" indai tinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines, taip pat gali būti naudojami orkaitėje iki 250 °C temperatūros. Labai lengva valyti ir plauti indaplovėje.
Specifikacijos:
- Skersmuo: 28 cm
- Aukštis: 5 cm
WOLL instrukcijos, kaip tinkamai naudoti WOLL indus
„WOLL-Profi-Guss“ indai labai greitai įkaista, todėl kepant svarbu laikytis tinkamos temperatūros.
Kai kepate ar troškinate su riebalais ar aliejumi, „WOLL-Profi-Guss“ indus gerai įkaitinkite:
- Tuščią „WOLL-Profi-Guss“ indą trumpai įkaitinkite aukščiausiu režimu. Aukštos kokybės dugnas įkaista labai greitai ir tolygiai.
- Laiku sumažinkite temperatūrą iki norimos ir sudėkite riebalus arba aliejų bei kepimo ingredientus.
- Atlikite bandymą su puodu: norėdami įsitikinti, kad riebalų ar aliejaus temperatūra yra tinkama, laikykite sausą medinio puodo rankeną riebaluose. Jei aplink jį susidaro maži burbuliukai, riebalai yra pakankamai karšti. Neturėtumėte pradėti rūkyti nuo riebalų, nes tada jie pradeda degti.
Dėl aukštos kokybės nelimpančio paviršiaus WOLL-Profi-Guss indai taip pat puikiai tinka kepti mėsą be riebalų, pavyzdžiui, dėl aukštos kokybės nelimpančio paviršiaus:
- Kepdami mėsą be riebalų, įkaitinkite WOLL-Profi-Guss indus maždaug 2 1⁄2 minutės ant aukščiausio nustatymo. Patikrinkite, ar keptuvė tinkamai įkaitusi: drėgnu pirštu į ją įlašinkite kelis lašus vandens - jei lašai "šoka" ant dugno, keptuvė yra tinkamos temperatūros; jei lašai tuoj pat išnyksta, vadinasi, WOLL-Profi-Guss jau per karšta.
- Dabar šilumos sąnaudas galite sumažinti maždaug trečdaliu.
- Prieš gaminant mėsa turi būti kambario temperatūros.
- Dabar sudėkite mėsą į WOLL-Profi-Guss indą - iš pradžių mėsa prie jo šiek tiek prilips.
- Kai jis šiek tiek atlaisvėja nuo dugno, apverskite jį ir kepkite iš kitos pusės.
- Tada mėsą kepkite arba skrudinkite, kol ji taps pageidaujamo minkštumo. Kruvinas: mėsa nesipriešina spaudžiant; vidutiniškai iškeptas: nedidelis pasipriešinimas; iškeptas: mėsa vos lankstosi spaudžiant.
- Po kepimo leiskite mėsai pailsėti 90 °C temperatūros orkaitėje apie 5 minutes.
Additional parameters
| Category: | Standartinio paviršiaus keptuvės |
|---|---|
| Weight: | 1.9 kg |
| EAN: | 4054359015655 |
| Dydis: | 28 cm |
| Vnt. skaičius rinkinyje: | 1 ks |
| Savybės: | Galima plauti indaplovėje, Galima naudoti orkaitėje, Galima naudoti ant indukcinės viryklės, Be PFOA |
| Produkto tipas: | Universali keptuvė |
| Medžiaga: | Aliuminis |
| Spalva: | Juoda |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gamintojas: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maksimali orkaitės temperatūra °C: | 250 |
| Garantija (metai): | 2 |
| Neprideganti: | Nelipni danga |
| Prekės ženklo kilmė: | Vokietija |
| Svorio kategorija: | Vidutinio svorio (1,2–2 kg) |
| Gamybos šalis: | Vokietija |
| Paviršiaus apdaila: | Nelipni danga |
| Šilumos laidumas: | Greitas įkaitimas (1 - 2 min.) |
| Viryklės tipas: | Visi tipai |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!