Keptuvė nelipnia danga ULTIMATE G2680472 24 cm, Tefal

Code: TEFG2680472
Brand: Tefal
55,20 €
Pardavime (8 pcs)

Šildymas, kepimas, maišymas, troškinimas, serviravimas, plovimas, pašildymas... Gaminti bus sunku! Štai kodėl Tefal prekės ženklas sukūrė "Ultimate" indų asortimentą, skirtą ilgalaikiam naudojimui. Keptuvė "Ultimate" bus patikimas jūsų sąjungininkas kiekviename kepimo procese dėl ypač patvaraus titano nepridegančio paviršiaus, kuris tarnauja iki trijų kartų ilgiau nei standartinis Tefal titano paviršius, ir "Thermo-Fusion™+" indukcinės technologijos, užtikrinančios greitą ir tolygų kepimą.

Detailed information

Product detailed description

Ekstremalūs temperatūrų skirtumai, šiurkštūs įrankiai, abrazyvinis valymas vėl ir vėl... Maisto gaminimo įrankiai per visą gyvenimą patiria daugybę apkrovų. Štai kodėl "Tefal" prekės ženklas panaudojo visas savo žinias ir sukūrė itin ilgaamžę keptuvę "Ultimate".

Nesvarbu, ar tai būtų troškintos daržovės, iki traškumo iškepta žuvis, ar tobulai iškeptas kepsnys - ši keptuvė idealiai tinka įvairiems gardiems receptams. Itin patvarus titano paviršius yra sustiprintas titano dalelėmis, todėl neprilimpa iki trijų kartų ilgiau*. Keptuvėje įdiegta naujausia indukcijos naujovė "Thermo-Fusion™+", kuri taip pat užtikrina greitą ir tolygų šilumos sklidimą, kad maistas būtų tolygiai iškeptas. Visa tai suderinta su "Thermo-Signal™" technologija, kuri nurodo idealią pradinę temperatūrą, kad kepimas būtų tobulas, o patiekalai - aromatingi. Naudodami "Ultimate" viryklę mėgaukitės valandų valandas trunkančiu maisto ruošimu nesijaudindami, kad sugadinsite savo indus.

*Palyginti su standartiniu Tefal paviršiumi.

Additional parameters

Category: Universalios keptuvės
Weight: 1.07 kg
Dydis: 24 cm
Informacija apie produktą: Saugu naudoti orkaitėje
Produkto tipas: Universali keptuvė
Medžiaga: Aliuminis
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: