Tortų dekoravimo įrankiai

8 items total

Pyragų dekoravimo menas

Ko reikia tortų dekoravimui?

Tortų dekoravimas - tai menas, tačiau norint gražiai dekoruoti tortus reikia ne tik rankų darbo įgūdžių ir kūrybiškumo, bet ir tam tikrų įrankių.

 • Sausainių pjaustytuvas
 • Sausainių pjaustyklė - tai įrankis, skirtas iš sausainių tešlos išpjauti kūrybines formas. Priklausomai nuo dydžio ir dizaino, jais galima išpjauti pavienes sausainių formas arba daugybę lygiai tokių pačių formų, vaizduojančių žvaigždutes, snaiges, eglutes ir pan. Keksiukų pjaustytuvai dažnai būna metaliniai arba plastikiniai, kartais su rankenėlėmis, kad būtų lengviau stumdyti ir tiksliai pjaustyti formas. Kai sausainiai iškeps ir atvės, galite pradėti juos puošti.

 • Vamzdžių maišeliai
 • Konditerinės rankovės yra būtina torto dekoravimo įranga, jei planuojate puošti tortą. Vamzdžio maišelis - tai dažnai kūgio ar trikampio formos indas iš audinio, plastiko, popieriaus ir t. t., kuris suspaudžiamas rankomis ir naudojamas įvairiems tikslams - pusiau kietiems daiktams išstumti pro nedidelę angą viename gale, kurioje dažnai būna formos antgalis.

  • Ledo purkštukai

  Dėl įvairių dydžių ir formų glaistymo antgalių galite ledu apipavidalinti tortus įvairiausiais gražiais raštais. Prie vamzdelio maišelio pritvirtinti glazūros antgaliai puikiai tinka karališkajai glazūrai užtepti ant šventinių tortų, sviesto kremui sukti ant keksiukų ir dizainui papildyti. Ledo purkštukai yra įvairių dizainų, įskaitant krepšelio, žvaigždės, apvalios formos, lašo formos, gėlių ir lapų antgalius ir kt.

  • Glaistymo ir dekoravimo mentelės

  Siauros, lanksčios, ilgos dekoravimo mentelės, skirtos tolygiai paskirstyti glajų ant torto

  Svetainėje Kulina galite įsigyti įvairių priedų, skirtų tortams puošti, iš tokių gamintojų kaip de Buyer ir Lékué, kuriuos galima įsigyti įvairių spalvų ir medžiagų.