Tešlos grandikliai

3 items total

Tešlos gremžtukai - paprastas būdas tvarkyti tešlą

Kas yra tešlos grandiklis?

Tešlos grandiklis, dažnai vadinamas staliniu grandikliu, yra kulinarinis įrankis, dažnai naudojamas kepant pyragus, picas ar duonos tešlą. Paprastai jis turi rankeną ir plokščią, stačiakampę geležtę, pagamintą iš nerūdijančio plieno, metalo arba plastiko.

Ašmenimis galima iškrapštyti ir perkelti tešlos gabalėlius, pjaustyti tešlą ir valyti paviršius, pvz., stalviršius, pjaustymo lenteles ar kočėlas. Kai kurios tešlos grandyklės, skirtos paprastam tešlos porcijų dalijimui, turi ant ašmenų papildomai pažymėtas priemones.

Tai nepakeičiamas kepėjų įrankis, nes palengvina ir pagreitina tešlos apdorojimą ir formavimą.

Kam naudojate tešlos grandiklį?

Tešlos grandiklį galima naudoti įvairiais kepimo tikslais, pvz.:

  • Tešlos pjaustymas ir dalijimas: Tešlos gremžtuko plokščiais ašmenimis lengva perpjauti minkštą tešlą ir padalyti ją į lygias dalis.
  • Tešlos kėlimas ir perkėlimas: Taip pat galite naudoti tešlos grandiklį tešlai perkelti per paviršių, pvz., nuo pjaustymo lentos į kepimo forma.
  • Paviršiaus valymas: Kepimo metu švarią darbo vietą lengviau palaikyti švarią.
  • Tešlos formavimas: Tešlą galite formuoti norimomis formomis švelniai paspausdami grandikliu.
  • Paviršiaus išlyginimas: kai kepate duoną ar picos plutą, grandikliu galima išlyginti tešlos paviršių.

Kuo skiriasi stalinis gremžtukas nuo tešlos gremžtuko?

Žodžiai "stalinis grandiklis" ir "tešlos grandiklis" kartais vartojami pakaitomis ir gali reikšti tą pačią kulinarinę įrangą, kurios paskirtis yra ta pati. Tiek stalinis, tiek tešlos grandiklis turi rankeną ir ašmenis, kuriuos, kaip minėta, galima naudoti virtuvėje įvairiems darbams. Skirtumas tas, kad stalinis grandiklis (dar vadinamas "staliniu peiliu") turi labai plonus ir aštrius metalinius ašmenis, o tešlos grandikliai gali būti pagaminti iš plastiko.

Tešlos gremžtukas puikiai papildys jūsų kepimo reikmenų kolekciją, be to, tai puiki dovanos idėja bet kuriam kepimo entuziastui.

Galite peržiūrėti mūsų siūlomus aukščiausios kokybės tešlos gremžtukus iš de Buyer ir kitų žinomų gamintojų.