Kavos staliukai

5 items total

Žurnaliniai staliukai - maksimaliai stilistiškai išryškina jūsų erdvės dekorą

Kam galite naudoti kavos staliukas ?

kavos staliukas - tai mažas staliukas, skirtas sėdimajai vietai, kuriame laikomi tokie daiktai kaip žurnalai, knygos, nuotolinio valdymo pulteliai ir papuošalai. Jį taip pat galima naudoti gėrimams padėti, kai sėdite svetainėje.

Kavos staliukai - puikus būdas suteikti namams charakterio ir sukurti nuostabų interjerą. Tačiau juos taip pat galite naudoti mėgstamiausiems daiktams, pavyzdžiui, nuotraukų albumams ar neįkainojamiems atostogų suvenyrams, saugoti ar demonstruoti. Žiūrėdami televizorių ar priimdami svečius, ant staliukų taip pat galite pasidėti gėrimus ir užkandžius. Juose galima laikyti žvakes, gėles, knygas, žurnalus ir kitus daiktus, kuriuos norite turėti šalia, kai ilsitės ant sofos.

Kavos staliukai, pvz Hübsch yra pakankamai platūs, kad ant kiekvieno paviršiaus būtų galima rinkinys išdėstyti specialius daiktus. Tai puikus būdas maksimaliai išnaudoti svetainės erdvę ir kartu suteikti jai stilingumo ir jaukumo.

Kur galima pastatyti kavos staliukas?

kavos staliukas patogumo ir stiliaus derinys leidžia jį lanksčiai naudoti bet kuriame namų kambaryje. Jie paprastai būna gyvenamuosiuose kambariuose šalia sofų arba sekcijų, kaip minėta pirmiau.

Juos taip pat galite įrengti didesniuose miegamuosiuose, pvz., šeimininkų apartamentuose. Miegamajame, lovos papėdėje, jos sukuria ir eleganciją, ir funkcionalumą, nes ant jų galima laikyti rytinius gėrimus, o skaitymo medžiagą galima skaityti, be to, lieka vietos dekoratyviniams akcentams, kurie dar labiau padidina estetinį patrauklumą.

Kai kalbama apie lauko erdves, pavyzdžiui, kiemelius ar terasas, investuokite į atmosferos poveikiui atsparius kavos staliukus, pvz., 2 kavos staliukų rinkinys iš Blomus ne tik suteiks papildomų sėdimų vietų, bet ir papildys paviršių, ant kurio patogiai galima laikyti gėrimus, užkandžius ir net lauko stalines lempas.

m gerai išdėstyti šoniniai staliukai, ant kurių galima laikyti būtiniausius biuro reikmenis ir kurie leidžia darbuotojams maksimaliai padidinti produktyvumą ir sumažinti netvarką.

Kuo skiriasi šoninis staliukas nuo kavos staliukas?

Šoniniai staliukai ir kavos staliukai - tai tam tikros paskirties baldai svetainėje ar poilsio zonoje, tačiau jie skiriasi dydžiu, funkcijomis ir vieta. Čia apžvelgiami pagrindiniai šių dviejų tipų lentelių skirtumai:

Šoninis staliukas:

 1. Dydis ir aukštis: Šoniniai staliukai paprastai yra mažesni ir kompaktiškesni nei kavos staliukai. Jie skirti montuoti šalia sėdimųjų baldų, pavyzdžiui, sofų ar fotelių, arba šalia jų.

 2. Funkcija: Šoniniai staliukai naudojami kaip patogus paviršius smulkiems daiktams pasidėti ranka pasiekiamoje vietoje. Juose galima laikyti tokius daiktus kaip gėrimai, knygos, nuotolinio valdymo pulteliai ar dekoratyviniai akcentai.

 3. Vieta: Šoniniai staliukai paprastai statomi šalia sėdimųjų baldų, kad būtų kur pasidėti daiktus ir nereikėtų toli temptis ar siekti. Dažnai jie statomi sofos gale arba tarp dviejų kėdžių.

 4. Dizainas: Nuo paprastų ir minimalistinių iki puošnių ir dekoratyvių. Jie gali papildyti bendrą kambario interjerą ir kartu būti funkcionalūs.

 5. Universalumas: Šoniniai staliukai gali būti naudojami ne tik svetainėje, bet ir įvairiuose kambariuose, pvz., miegamuosiuose, namų biuruose ir net kaip naktiniai staliukai.

Kavos staliukas:

 1. Dydis ir aukštis: Kavos staliukai yra didesni ir žemesni nei šoniniai staliukai. Jie skirti statyti svetainės centre.

 2. Funkcija: Kavos staliukai yra centrinė svetainės zonos vieta. Juose yra didesnis paviršius, ant kurio galima sudėti gėrimus, užkandžius, žurnalus ir dekoratyvinius daiktus. Be to, žurnaliniai staliukai dažnai turi laikymo galimybes, pavyzdžiui, lentynas ar stalčius.

 3. Vieta: Kavos staliukai statomi sėdimųjų vietų centre, paprastai apsupti sofų ir kėdžių. Jos turi būti prieinamos visose sėdimosiose vietose.

 4. Dizainas: Kavos staliukai būna įvairaus dizaino: nuo stačiakampio ar apvalios formos iki unikalesnių ir meniškesnių formų. Jie gali būti centrinis kambario taškas ir prisidėti prie bendro dizaino ir stiliaus.

 5. Sąveikos erdvė: Kavos staliukai - tai erdvė, kurioje žmonės gali bendrauti, žaisti žaidimus ir užsiimti veikla, sėdėdami prie stalo.

 6. Dydžio variacijos: Kavos staliukai būna įvairių dydžių, kad tiktų skirtingiems kambarių išplanavimams ir sėdimųjų vietų išdėstymui. Didesnėms sėdimoms vietoms dažniau naudojami didesni kavos staliukai.

Apibendrinant galima pasakyti, kad šoniniai staliukai yra mažesni, skirti statyti šalia sėdimųjų baldų ir juose galima laikyti smulkius daiktus. Kavos staliukai yra didesni, statomi sėdimųjų zonų centre, juose yra didesnis paviršius įvairiems darbams ir daiktams susidėti. Pasirinkimas tarp šoninis staliukas ir kavos staliukas uko priklauso nuo erdvės dydžio, sėdimųjų vietų išdėstymo ir konkrečių funkcijų, kurias turi atlikti staliukas.

Svetainėje Kulina siūlome ir kitų universalių baldų, įskaitant konsolinius staliukus, stalo vežimėlius ir šoninius staliukus.