Šoniniai staleliai

9 items total

Šoniniai staliukai - elegantiškumo akcentas maksimaliai išnaudojant erdvę

Kur galėčiau pastatyti šoninis staliukas?

Šoniniai staliukai - tai paprastai nedideli staliukai, kurie statomi šalia kitų baldų, kad tokie daiktai kaip apšvietimas, laikrodžiai, knygos ir kiti naudingi daiktai būtų lengvai pasiekiami.

Šie daiktai svetainėje Kulina suskirstyti į kategorijas pagal požymius, įskaitant spalvą, medžiagą ir prekės ženklus, pvz Hübsch ir Seletti.

šoninis staliukas - tai universalus namų reikmuo, kurį, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir pageidavimus, galima statyti įvairiose namų vietose. Svetainę galite įrengti su mūsų staliukais, kurie yra šalia sofų ar fotelių, kad galėtumėte mėgautis filmų vakarais su gėrimais ir užkandžiais šalia, o stiklinės nenukristų nuo rankų atramų.

Kita vieta, kur naudojami staliukai, yra miegamasis. Paprastai naktiniai staliukai būna miegamuosiuose, tačiau turint šoninis staliukas galima maloniai paskaityti ir miegamajame padaugėja vietos daiktams laikyti.

Galiausiai, biurams, kuriuose naudojama daug įrangos, taip pat gali būti labai naudingi gerai išdėstyti šoniniai staliukai, ant kurių galima laikyti būtiniausius biuro reikmenis ir kurie leidžia darbuotojams padidinti produktyvumą ir sumažinti netvarką.

Kuo skiriasi šoninis staliukas nuo kavos staliukas?

Šoniniai staliukai ir kavos staliukai - tai tam tikros paskirties baldai svetainėje ar poilsio zonoje, tačiau jie skiriasi dydžiu, funkcijomis ir vieta. Čia apžvelgiami pagrindiniai šių dviejų tipų lentelių skirtumai:

Šoninis staliukas:

 1. Dydis ir aukštis: Šoniniai staliukai paprastai yra mažesni ir kompaktiškesni nei kavos staliukai. Jie skirti montuoti šalia sėdimųjų baldų, pavyzdžiui, sofų ar fotelių, arba šalia jų.

 2. Funkcija: Šoniniai staliukai naudojami kaip patogus paviršius smulkiems daiktams pasidėti ranka pasiekiamoje vietoje. Juose galima laikyti tokius daiktus kaip gėrimai, knygos, nuotolinio valdymo pulteliai ar dekoratyviniai akcentai.

 3. Vieta: Šoniniai staliukai paprastai statomi šalia sėdimųjų baldų, kad būtų kur pasidėti daiktus ir nereikėtų toli temptis ar siekti. Dažnai jie statomi sofos gale arba tarp dviejų kėdžių.

 4. Dizainas: Nuo paprastų ir minimalistinių iki puošnių ir dekoratyvių. Jie gali papildyti bendrą kambario interjerą ir kartu būti funkcionalūs.

 5. Universalumas: Šoniniai staliukai gali būti naudojami ne tik svetainėje, bet ir įvairiuose kambariuose, pvz., miegamuosiuose, namų biuruose ir net kaip naktiniai staliukai.

Kavos staliukas:

 1. Dydis ir aukštis: Kavos staliukai yra didesni ir žemesni nei šoniniai staliukai. Jie skirti statyti svetainės centre.

 2. Funkcija: Kavos staliukai yra centrinė svetainės zonos vieta. Juose yra didesnis paviršius, ant kurio galima sudėti gėrimus, užkandžius, žurnalus ir dekoratyvinius daiktus. Be to, žurnaliniai staliukai dažnai turi laikymo galimybes, pavyzdžiui, lentynas ar stalčius.

 3. Vieta: Kavos staliukai statomi sėdimųjų vietų centre, paprastai apsupti sofų ir kėdžių. Jos turi būti prieinamos visose sėdimosiose vietose.

 4. Dizainas: Kavos staliukai būna įvairaus dizaino: nuo stačiakampio ar apvalios formos iki unikalesnių ir meniškesnių formų. Jie gali būti centrinis kambario taškas ir prisidėti prie bendro dizaino ir stiliaus.

 5. Sąveikos erdvė: Kavos staliukai - tai erdvė, kurioje žmonės gali bendrauti, žaisti žaidimus ir užsiimti veikla, sėdėdami prie stalo.

 6. Dydžio variacijos: Kavos staliukai būna įvairių dydžių, kad tiktų skirtingiems kambarių išplanavimams ir sėdimųjų vietų išdėstymui. Didesnėms sėdimoms vietoms dažniau naudojami didesni kavos staliukai.

Apibendrinant galima pasakyti, kad šoniniai staliukai yra mažesni, skirti statyti šalia sėdimųjų baldų ir juose galima laikyti smulkius daiktus. Kavos staliukai yra didesni, statomi sėdimųjų zonų centre, juose yra didesnis paviršius įvairiems darbams ir daiktams susidėti. Pasirinkimas tarp šoninis staliukas ir kavos staliukas uko priklauso nuo erdvės dydžio, sėdimųjų vietų išdėstymo ir konkrečių funkcijų, kurias turi atlikti staliukas.

Svetainėje Kulina, siūlome ir kitų universalių baldų, įskaitant žurnalinius staliukus, stalo vežimėlius ir staliukus.