Maisto smulkintuvo priedas SLICESY Bamix rankiniams maišytuvams, juodas, Bamix

Code: BX1500003
Brand: bamix
117 €
Pardavime (2 pcs)

Būsite sužavėti... Su bamix® SLICESY sensacingai lengva tarkuoti, pjaustyti griežinėliais, pjaustyti, smulkinti ir malti šlapią ir sausą maistą. Naudodami penkis priedus galite suformuoti beveik bet kokią daržovę, kad ji būtų norimos konsistencijos. Agurkai, pomidorai, porai, morkos, bulvės, svogūnai ir dar daugiau. Tiesiog įkiškite norimą priedą į laikiklį ir galite pradėti darbą. Tai išties universalus pagalbininkas, kurį neįtikėtinai lengva valdyti ir kuris duoda puikių rezultatų.

Kartu su rankiniu maišytuvu bamix® "SLICESY" yra puikus universalus virtuvinis kombainas. Nepakeičiamas priedas tiems, kurie vertina greitą ir lengvą valdymą.

Vaisius ir daržoves galima lengvai supjaustyti įvairaus dydžio gabalėliais ir švelniai apdoroti, neprarandant vertingų vitaminų. Net plonus gabalėlius picai ar vaisių ir daržovių pyragui galima supjaustyti per kelias sekundes. Riešutus, šokoladą, kavą, žoleles, sūrį ir mėsą galima susmulkinti arba sumalti akimirksniu. Smulkumo laipsnį paprasčiausiai lemia veikimo laikas. Garantuojami puikūs bamix® kokybės rezultatai.

Lengvai, greitai ir be vargo susmulkinkite svogūnus, sutarkuokite bulves tradiciniams bulviniams blynams, morkas daržovių salotoms, sumalkite mėsą tartaro kepsniams ar mėsos kukuliams, susmulkinkite virtus kiaušinius ir kietąjį sūrį, riešutus, aitriąsias paprikas. "SliceSy" taip pat gali be problemų paruošti džiūvėsėlius ir tešlą - trumpai tariant, virtuvės darbai jam nėra svetimi.

SLICESY galima greitai ir lengvai išvalyti, todėl ją galima greitai vėl naudoti. Visus priedus, išskyrus krumpliaračio priedą, galima plauti indaplovėje. Tačiau rekomenduojame neplauti universalaus peilio ir diskinių peilių indaplovėje, kad apsaugotumėte peilius.

Pastaba: SLICESY galima naudoti tik su originaliu bamix® maišytuvu, kurio suvartojama galia yra ne mažesnė kaip 180 W.

Detailed information

Product detailed description

Pagrindiniai privalumai:

  • gali apdoroti beveik visus maisto produktus
  • patogus įdėklas perdirbtiems maisto produktams pašalinti vienu veiksmu

Rinkinyje yra:

  • 1x smulkintuvo korpusas su dangčiu
  • 1x pjaustymo peilis
  • 1x priedas smulkiam tarkavimui
  • 1x vidutinio dydžio tarkavimo antgalis
  • 1x stambiųjų tarkavimo grotelių antgalis
  • 1x priedas smulkiems griežinėliams
  • 1x priedas storiems griežinėliams

Additional parameters

Category: Plaktuvų priedai
Weight: 0.93 kg
Produkto tipas: Priedai mikseriui
Spalva: Juoda
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: