Stiklainiai uogienėms

3 items total
Stiklainis džemui LEGIO NOVA 11 cm, Eva Solo
39,95 € –30 %
27,71 €
ES887274
Džemo serviravimo padėklas DRESSED, Alessi
115 €
ALMW15
Stiklainis džemui BASIC, 100 ml, Blomus
27,03 €
BM63619

Džemų stiklainiai - stilinga uogienės laikymo vieta

Kas yra uogienės stiklainiai ir su kuo galima patiekti uogienę?

Džemas laikomas ir patiekiamas mažuose stiklainiuose, vadinamuose uogienės stiklainiais. Paprastai jie būna įvairių formų ir dydžių. Su uogiene tinka keli skirtingi patiekalai, pavyzdžiui, skrebučiai, bandelės, kruasanai, bandelės, sausainiai, blyneliai ir vafliai.

Džemą taip pat galima naudoti ledams, jogurtui ir džemui gardinti. Džemas naudojamas kaip ingredientas kepant tokius patiekalus kaip pyragai, bandelės ir tortai. Patiekdami stiklainis džemui šalia stiklainis džemui ogiene įprasta padėti nedidelę lėkštę ar dubenėlį su įrankiais, pavyzdžiui, šaukštais ar peiliais.

Kaip geriausiai paskleisti uogienę?

Džemą galima skleisti įvairiais būdais, o "geriausias" būdas gali priklausyti nuo individualaus pasirinkimo. Pateikiame keletą bendrų patarimų, kaip tolygiai paskirstyti uogienę:

  • Švariu peiliu arba šaukštu paskirstykite uogienę: Prieš tepdami uogienę įsitikinkite, kad įrankis yra švarus ir sausas.
  • Jei uogienė per tiršta ir sunkiai tepama, ją galima šiek tiek pašildyti kelioms minutėms panardinus stiklainį į dubenį su šiltu vandeniu.
  • Džemą tepkite nuo duonos ar skrebučio vidurio ir tepkite iki kraštų.
  • Džemą tepkite plonu sluoksniu; venkite užtepti per daug džemo iš karto.
  • Geriau uogienę tepti zigzagais nei tiesia linija.

Nespauskite per stipriai: Būkite atsargūs, kad uogienė nebūtų per storai užtepta ant skrebučio ar duonos. Dėl to duona gali suplyšti, o uogienė gali pasiskirstyti netolygiai.

Kodėl elegantiškame stalo serviravime svarbūs tokie maži indai ir aksesuarai kaip uogienės stiklainiai?

Patrauklus stalo apipavidalinimas yra labai svarbus, nes jis suteikia pristatymui klasės ir rafinuotumo pojūtį. Svarbus vaidmuo čia tenka mažiems indams ir priedams, tokiems kaip stiklainiai su uogiene, medaus stiklainiai, elegantiški sviesto indeliai.

Šie maži akcentai gali pagerinti svečių valgymo patirtį ir suteikti jiems svarbos ir rūpesčio jausmą. Specialių indų, skirtų prieskoniams, pavyzdžiui, medui, turėjimas taip pat padeda palaikyti tvarką ir švarą prie stalo.

Be to, naudojant patrauklius ir gerai suprojektuotus uogienės indelius ar priedus galima prisidėti prie bendros stalo estetikos ir padidinti jo vizualinį patrauklumą.

Jei ieškote, kaip pagerinti stalo išvaizdą, taip pat siūlome įvairių mažų serviravimo priedų, pavyzdžiui, kiaušinių stovų, duonos krepšelių, cukrinių ar pieno ąsočių.