Indai sviestui

13 items total
Sviestinė LEGIO NOVA, Eva Solo
30 € –21 %
23,60 €
ES886263
Sviestinė DRESSED, 12 cm, balta, Alessi
70 €
ALMW16
Sviestinė BASIC M, Blomus
Sviestinė BASIC M, Blomus
Pardavime (4 pcs)
61,15 €
BM63638
Sviestinė BASIC S, nerūdijantis plienas, Blomus
47,89 €
BM63637
Sviestinė SHIP SHAPE, juoda, Alessi
28 €
ALASG13B
Sviestinė 12 x 10 cm, balta, keramika, Continenta
22,49 €
CONT3926
Sviestinė 9,5 x 7 cm, keramikinė, Continenta
16,49 €
CONT3925
Sviestinė GOOD GRIPS 20 cm, baltos spalvos, plastikinė, OXO OXO11198400
Sviestinė RIO 17,5 cm, koralo spalvos, Koziol
8 €
KOZ7619704

Sviesto indai - sviesto šviežumo išsaugojimas

Kas yra sviesto indai?

Sviesto indai naudojami sviestui patiekti ir laikyti. Paprastai jose telpa sviesto lazdelė arba blokas, be to, jos gali būti įvairių medžiagų ir dizaino, kad tilptų įvairių rūšių sviestas.

Paprastai sviestinė sudaro dvi dalys: pagrindas ir dangtis (dangtelis). Kad sviestas išliktų šviežias ir būtų apsaugotas nuo oro ir kitų teršalų, sviestas dedamas ant pagrindo, o ant viršaus uždengiamas dangčiu.

Kulina, mūsų sviesto indai kruopščiai atrinkti iš garsių gamintojų, pvz Koziol, WMF, ir Continenta.

Kur galėčiau pastatyti sviestinė?

sviestinė galima pastatyti įvairiose vietose, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir padėtį. Tai keli tipiniai pasirinkimai:

  • Virtuvės stalviršis: Jei nuolat naudojate sviestą ir norite, kad jis būtų po ranka, sviestinė laikykite čia. Tai praktiškas pasirinkimas, leidžiantis greitai gauti sviesto gabalėlį, kai tik jo prireikia.
  • Stalviršis: sviestinė taip pat galite pastatyti ant stalviršio, jei ruošiate vakarienę ir norite, kad svečiai turėtų sviesto. Dabar kiekvienas gali lengvai įsigyti sviesto ir pasimėgauti juo.
  • Šaldytuvas: Jei norite, kad sviestas būtų vėsus arba kad šiltuoju metų laiku neištirptų, sviesto sviestinė galite įdėti į šaldytuvą. Jei gyvenate karštoje vietovėje arba vasarą, tai ypač svarbu.

Kodėl elegantiškame stalo serviravime svarbūs tokie maži indai ir aksesuarai kaip sviesto indeliai?

Patrauklus stalo apipavidalinimas yra labai svarbus, nes jis suteikia pristatymui klasės ir rafinuotumo pojūtį. Svarbus vaidmuo tenka mažiems indams ir priedams, pavyzdžiui, sviesto indeliams, medaus stiklainiams, stiklainiams su uogiene.

Šie maži akcentai gali pagerinti svečių valgymo patirtį ir suteikti jiems svarbos ir rūpesčio jausmą. Specialių indų, skirtų prieskoniams, pavyzdžiui, medui, turėjimas taip pat padeda palaikyti tvarką ir švarą prie stalo.

Be to, naudojant patrauklius ir gerai suprojektuotus sviesto indus ar priedus taip pat galima prisidėti prie bendros stalo estetikos ir padidinti jo vizualinį patrauklumą.

Jei ieškote, kaip pagerinti stalo išvaizdą, taip pat siūlome įvairių mažų serviravimo priedų, pavyzdžiui, kiaušinių stovų, duonos krepšelių, cukrinių ar pieno ąsočių.