Maišymo šaukštai

20 items total
Maišymo šaukštas INGENIO K2064214, silikonas, Tefal TEFK2064214
Risotto šaukštas INGENIO WOOD K2308514, 32 cm, medinis, Tefal TEFK2308514
Maišymo šaukštas PROFILE 33 cm, mediena, Brabantia
10,49 €
BRAB260582
Risotto šaukštas PROFILE 31 cm, Brabantia
10,49 €
BRAB260605
Maišymo šaukštas PROFI PLUS, silikoninis, WMF
24,60 €
WM1873056030
Perforuotas šaukštas ELEVATE STEEL, Joseph Joseph JS10165
Maišymo šaukštas 30 cm, medinis, Continenta
9,19 €
CONT4921
Maišymo šaukštas 30 cm, smailus, medinis, Continenta CONT4922
Maišymo šaukštas B BOIS 20 cm, de Buyer
4 €
DB487120

Maišymo šaukštai - gerai ir lengvai sumaišykite maistą

Kas yra maišymo šaukštai?

Maišymo šaukštų paskirtis virtuvėje - maišyti ir maišyti ingredientus. Naudojant virtuvinį maišymo šaukštą paprasčiau ruošti maistą ir gaminti maistą. Maišymo šaukštas yra viskas, ko jums reikia, nesvarbu, ar norite juo maišyti kepimui ar virimui skirtus ingredientus, ar iškrapštyti puodą po vakarienės.

Maišymo šaukštai yra lankstūs, įvairių dydžių ir formų , kad atitiktų įvairius kulinarinius reikalavimus, be to, juos dažnai paprasta valyti ir prižiūrėti.

Kokį šaukštą turėtumėte nusipirkti ingredientams maišyti?

Nuo gaminamo patiekalo rūšies ir maišomų ingredientų labai priklauso, kokį maišymo šaukštą naudoti. Kai recepte reikalaujama intensyviai maišyti ir maišyti, ypač kai mišinys yra tirštas ir sunkus, patartina naudoti tvirtą medinį maišymo šaukštą. Jei norite sumaišyti virtas daržoves, galite naudoti silikoninį arba plastikinį maišymo šaukštą. Jautriems salotų lapams ir kitiems žalumynams bei prieskoninėms žolelėms geriausiai tiktų salotų šaukštų rinkinys.

Koks šaukštas geriausiai tinka sausainių tešlai maišyti?

Jei neturite stovo mikserio ir norite paruošti tešlą savo mėgstamiausiems sausainiams, jums reikės virtuvinio dubens, rankinio mikserio ir medinio arba silikoninio maišymo šaukšto, kad kruopščiai išmaišytumėte sausainių tešlą ir įtrauktumėte į ją orą. Paprastai maišant sausainių tešlą geriau naudoti stiprų šaukštą. Tiek medinis, tiek silikoninis šaukštas yra patikimas pasirinkimas, kuriuo galima valdyti tešlos storį.

Taip pat reikėtų atsižvelgti į šaukšto dydį. Mažesniu šaukštu būtų lengviau maišyti mažesnį tešlos kiekį, o didesniu šaukštu būtų veiksmingiau maišyti didesnį tešlos kiekį.

Taip pat galite peržiūrėti mūsų virtuvės reikmenų rinkinių kolekciją, kad įsigytumėte visą įrangą, reikalingą ne tik sausainių tešlai gaminti, bet ir visoms kulinarinėms užduotims atlikti.

Parduotuvėje Kulina turime didelį geriausių prekės ženklų maišymo šaukštų pasirinkimą, pvz de Buyer, Joseph Joseph arba Brabantia. Šių maišymo šaukštų būna įvairių dydžių, raštų ir medžiagų. Kai kurių iš jų dubenyse yra skylės, kai kurių rankenose yra skylės, kad galėtumėte juos pakabinti ant indų lentynos, kai kurie yra perforuoti, o kiti suprojektuoti taip, kad jūsų stalviršiai išliktų švarūs. Esame tikri, kad rasite tai, kas atitiks jūsų poreikius.

Kitų tipų šaukštai, siūlomi Kulina, yra virtuvinės šluotelės ir dantyti šaukštai.