ETA

ETA - tradicinio čekiško dizaino ir čekiškos kokybės simbolis ir vis dar žinomiausias buitinės technikos prekės ženklas Čekijoje. Rinkoje nuo 1943 m. atstovauja gaminių kokybę, modernų dizainą, priedų kūrimą, protingus sprendimus ir klientų pasitenkinimą.

ETA – visiems žinomas tradicinis prekės ženklas

ETA yra tradicinis Čekijos prekės ženklas ir vienas iš pirmaujančių Čekijos smulkių buitinių prietaisų gamintojų. Tačiau sakyti, kad ETA yra populiarus, reiškia nieko nesakyti, nes spontaniškas ETA prekės ženklo žinomumas tarp Čekijos vartotojų siekia 96 %! ETA siūlo įvairius smulkius buitinius prietaisus, tokius kaip:

Kaip viskas prasidėjo?

Nuo 2007 m. ETA priklauso investicijų grupei „Benson Oak", tačiau 1943 m. ją įkūrė verslininkas Jan Prošvic, kuris pradėjo gaminti elektrinius lygintuvus mažame Hlinsko miestelyje, Čekijoje.

1952 m. įmonė (veikianti kaip valstybinė įmonė Elektro-Praga Hlinsko) pradėjo pirmąją dulkių siurblių gamybą Čekijoje. 1996 m. pagal prekės ženklą įmonės pavadinimas buvo pakeistas į ETA.

2000-ųjų pradžioje įmonė kurį laiką pradėjo gaminti automobilius ir automobilių pramonei skirtų komponentų gamybą, bet nuo 2008 m. ji visą dėmesį skiria buitinei technikai, pabrėždama savo atsidavimą namams su Onyx dulkių siurbliu, 2009 m.geriausiai parduodamu dulkių siurbliu Čekijoje.

Šiais laikais ETA išlieka čekiško dizaino ir čekiškos kokybės buitinių prietaisų tradicijų ir istorijos simboliu ir vis dar yra žinomiausias buitinės technikos gamintojas Čekijoje.

Dizaineriai atstovaujantys ETA

Tiesa, ETA praktinės buitinės technikos tikslas – palengvinti mūsų gyvenimą, o darbą virtuvėjepaversti greitesniu ir mažiau varginančiu. Vis dėlto ETA rūpinasi ne tik savo gaminių kokybe ir funkcionalumu, bet ir stiliumi bei dizainu.

1973 m. Stanislav Lachman, visame pasaulyje žinomas dizaineris, tapo ETA buitinių elektros prietaisų dizaineriu. Garsiausi jo dizainai yra taurės formos virtuvės kombainas, lazerinio pistoleto formos plaukų džiovintuvas ir prieštaringiausias lygintuvas ETA 211, tuo metu turėjęs didžiausią lyginimo paviršių pasaulyje.

2009 m. siekdamas atnaujinti prekės ženklą prisijungė dizaineris Zdeněk Veverka, dirbęs su Škoda Auto bei Ford, yra daugelio apdovanojimų už dizainą laureatas ir universiteto gaminių ir pramoninio dizaino vadovas. Vakarų Bohemijos rajone Plzeň mieste, tapo pirmuoju oficialiai paskirtu nuolatiniu prekės ženklo dizaineriu. Gaminiai įgavo modernų ir patrauklų dizainą, derantį prie visų tipų šiuolaikinio interjero.

ETA misija ir prekės ženklo vertybės

ETA akcentuoja gaminių kokybę, modernų dizainą, priedų kūrimą, išmanius sprendimus ir, svarbiausia, klientų pasitenkinimą, o įmonės misija yra pateikti visapusišką sprendimą, kaip aprūpinti savo klientų namų ūkį mažais buitiniais prietaisais.

"