Peilio ir skustuko rinkinys SWISS CLASSIC, 2 vnt. rinkinys, žalia, Plastikas, Victorinox
Code: VN6711421C1100 dienų grąžinimo politikaNemokamai. Be rūpesčių.
Pristatymas tą pačią dienąUžsakykite iki 12.00 val.
50 000+ produktų atsiliepimųRašo mūsų klientai
Ekologiška pakuotė0 % plastiko
Product detailed description
Kai kurie virtuvės darbai atrodo nepastebimai, kol nepradedate lupti bulvių, visur skraido žievelės, o peilis atrodo, lyg tam nebūtų skirtas. Šis „Victorinox“ rinkinys sujungia praktišką skustuką ir daržovių skustuką, todėl valant ir pjaustant ingredientus bus užtikrinta aiški tvarka, patogus sukibimas ir šiek tiek šveicariškos drausmės.
Pagrindiniai privalumai:
- „Victorinox SWISS CLASSIC“ rinkinyje yra mažas virtuvinis peilis ir „IOTA“ daržovių skustukas kasdieniam pjaustymui ir lupimui.
- Peilio ir skustuko derinys yra prasmingas ruošiant daržoves, vaisius ir smulkius produktus nuo pradžios iki galutinio pjaustymo.
- Mažas nerūdijančio plieno virtuvinis peilis su tiesiu ašmeniu tinka tiksliam pjaustymui, skaidymui ir smulkesniems paruošimo darbams.
- 8 cm ašmenų ilgis yra praktiškas mažesniems produktams, kur didelis šefo peilis atrodo per daug masyvus ir nepatogus.
- Ašmenų smailus galas padės išskobiant, valant daržoves, dirbant aplink kotelius ir atliekant tikslesnius virtuvės darbus.
- Dantytas daržovių skutiklis IOTA tinkamiausias minkštesniems vaisiams ir daržovėms, kur padeda pašalinti žievelę mažesniu spaudimu.
- Dantyti skustuko ašmenys gerai įsiskverbia į pomidorų, persikų ar panašių lengvai spaudžiamų produktų paviršių.
- Dvigubas skustuko ašmenų kraštas palaiko lygesnį judesį lupant ir palengvina darbą dešiniarankiams bei kairiarankiams įprastai naudojant.
- Peilis su skustuku kartu padengia įprastą bulvių, morkų, agurkų, obuolių ir minkštesnių vaisių paruošimą prieš patiekiant.
- Profesionaliai aštrūs ašmenys padeda išlaikyti sklandų paruošimą, todėl įprastas pjaustymas ir lupimas nevirs varginančia virtuvės kova.
- Lengvos ergonomiškos polipropileno rankenos palaiko patogų suėmimą ir užtikrina tikslesnį vedimą pjaustant ir lupant.
- Žalia spalva virtuvėje atrodo ryškiai ir praktiškai, nes peilį ir skustuką lengva rasti stalčiuje.
- Apie 20 g svoris kiekvieno įrankio palengvina dažną naudojimą, nes įrankiai nesijaučia sunkūs net ir ilgiau ruošiant.
- Kaltas dizainas padeda išlaikyti mažą svorį ir lengvą valdymą, tiksliai kasdieniam namų virimui be nereikalingo masyvumo.
- Rinkinys tinkamas plauti indaplovėje, todėl po pjaustymo, lupimo ar produktų paruošimo nelieka papildomo rankinio darbo.
- „Victorinox“ gamyba Šveicarijoje suteikia pasitikėjimą prekės ženklu, kuris remiasi praktiškumu, tikslumu ir ilgalaikiu naudojimu virtuvėje.
Rinkinyje yra:
- 1x peilis su tiesiais ašmenimis 8 cm
- 1x daržovių skutiklis IOTA
Papildoma informacija:
- rankenos medžiaga: polipropilenas
- galima plauti indaplovėje
Additional parameters
| Category: | Peilių rinkiniai be stovo |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191941 |
| Dydis: | 19 cm |
| Vnt. skaičius rinkinyje: | 2 vnt. |
| Savybės: | Galima plauti indaplovėje |
| Produkto tipas: | Peilių rinkinys |
| Medžiaga: | Nerūdijantis plienas |
| Ašmenų ilgis: | 8 cm |
| Spalva: | Žalia |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gamintojas: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!