sieniniai laikrodžiai

15 items total
Sieninis laikrodis CUT 'N PASTE 71 cm, juodai baltas, Seletti SLT15182
Sieninis laikrodis CRONO ⌀ 30,5 cm, Blomus
111,18 €
BM65436
Sieninis laikrodis NIGHTWATCH, 31 cm, juodas, Philippi PHP183022
Sieninis laikrodis TEMPUS W4 31 cm, baltas, Philippi PHP183021
Sieninis laikrodis TEMPUS 25 cm, pilkas, Philippi
59 €
PHP183019
Sieninis laikrodis TEMPUS W4 20 cm, baltas, Philippi PHP183023
Sieninis laikrodis TEMPUS P4 15 cm, baltas, Philippi PHP183020

Sieniniai laikrodžiai - savalaikis ir stilingas namų papildymas

Stilingas sieninis laikrodis - daugiau nei tik laiko stebėjimo priemonė

Sieniniai laikrodžiai yra ne tik funkciniai laiko matavimo prietaisai; jie taip pat gali tapti patraukliais interjero puošybos elementais. Sieniniai laikrodžiai yra įvairių stilių, dydžių ir dizainų, todėl juos galima lengvai integruoti į bet kokį interjerą - nuo minimalistinio, senovinio iki modernaus elegantiško. Gerai parinktas sieninis laikrodis gali būti dėmesio centre, patraukti dėmesį ir suteikti kambariui charakterio. Dideli, puošnūs sieniniai laikrodžiai gali sukurti įspūdingą įspūdį, o aptakūs, šiuolaikiški laikrodžiai gali suteikti santūrios elegancijos pojūtį. Be to, sieniniai laikrodžiai turi praktinį privalumą - padeda sukurti ritmo ir organizuotumo jausmą erdvėje, o tai padeda valdyti laiką. Sieniniai laikrodžiai, nesvarbu, ar tai būtų atskiras elementas, ar integruotas į kurtą galerijos sieną, gali pagerinti kambario estetiką ir kartu atlikti savo funkcinę funkciją, todėl jie yra universalus ir paveikus interjero dekoro elementas.

Svetainėje Kulina siūlome daugybę įvairių rūšių namų dekoracijų, įskaitant nuotraukų rėmelius, vazas ar statulėles.

Koks yra idealus sieninis laikrodisdydis?

Tai sudėtingas klausimas, nes nėra konkretaus dydžio, kuris tiktų visiems, o pasirinkimas priklauso nuo jūsų skonio. Jei norite, kad jūsų sieninis laikrodis būtų subtilus dekoratyvinis elementas arba dėmesį traukianti detalė, tipiškas dydis turėtų būti nuo 15 iki 31 cm.

Geriausias pasirinkimas, jei norite, kad laikrodis būtų santūrus, yra 25-45 cm sieniniai laikrodžiai. Šie sieninių laikrodžių rinkiniai suteikia spalvų ar blizgesio, neužgoždami kitų dizaino elementų.

Taip pat galite išsiskirti pasirinkę didesnį dydį, pavyzdžiui, 50 arba 71 cm. Jei norite, kad jis dar labiau išsiskirtų, pridėkite akį traukiančios tekstūros rėmelį, pavyzdžiui, rankomis drožinėtą medinį arba rankomis dažytą metalinį rėmelį.

Kur galima pastatyti sieninis laikrodis ?

Sprendžiant, kur kabinti sieninis laikrodis, reikia atsižvelgti į daugelį dalykų, pavyzdžiui, asmeninį pasirinkimą, erdvės išdėstymą ir pan. Galite naudoti sieną:

  • Svetainė: Svetainė: galite jį pakabinti virš židinio, ant sienos, esančios priešais televizorių, arba ant sienos, kuri svetainėje gauna daug natūralios šviesos.
  • Virtuvė: Virtuvėje esantis sieninis laikrodis gali padėti sekti laiką, kol ruošiate patiekalus virtuvėje.
  • Miegamasis: Miegamajame esantis sieninis laikrodis taip pat gali padėti laiku atsikelti ryte ir tinkamu laiku užmigti.

Nepamirškite, kad neapsiribojate tik minėtomis sritimis ir sieninis laikrodis galite pastatyti bet kur, kur tik norite. Mūsų svetainėje taip pat galite įsigyti žadintuvų ir stalinių laikrodžių.

Ar galima dovanoti laikrodį?

Be abejo, taip, sieniniai laikrodžiai yra puikios dovanos. Kiekvieno gimtadienio, jubiliejaus ar įkurtuvių proga jie yra naudinga ir maloni dovana. Jie taip pat yra viena madingiausių, nebrangių ir naudingiausių dovanų, kurias galima dovanoti.

Tačiau renkant laikrodį dovanai labai svarbu atsižvelgti į gavėjo pageidavimus ir stilių, nes laikrodžių būna įvairių stilių - nuo įprastų iki šiuolaikinių. Jie taip pat dažnai gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant nerūdijantį plieną, popierių ir aliuminį.