žadintuvai

1 items total
Žadintuvas TEMPUS 10 cm, pilkas, Philippi
39,90 €
PHP183015

Žadintuvai - teisinga dienos pradžia

Kokių tipų žadintuvų galima įsigyti?

Pagrindinė žadintuvasfunkcija - pažadinti žmones tam tikru iš anksto nustatytu laiku. Tačiau žadintuvai gali būti naudojami ne tik žadinti į darbą, mokyklą ar susitikimus, bet ir įvairiems kitiems dalykams, pavyzdžiui, priminimams apie vaistų vartojimą ar kitų pareigų atlikimą.

Yra kelių tipų žadintuvų, tačiau paprastai jie skirstomi į analoginius ir skaitmeninius žadintuvus. Skaitmeniniai žadintuvai turi skaitmeninį ekraną, kuriame rodomas laikas, o analoginiai žadintuvai turi įprastinį laikrodžio ciferblatą, kurio rodyklės juda ir rodo laiką.

Kokios yra išskirtinės skaitmeninių žadintuvų savybės?

Nereikės nerimauti, kad nutrūkus elektros tiekimui prarasite žadintuvo nustatymus, nes daugelis skaitmeninių žadintuvų turi atsarginį akumuliatorių. Palyginti su įprastais analoginiais žadintuvais, skaitmeniniai žadintuvai dažnai yra tikslesni ir lengviau suprantami.

Paprastai juose būna keli žadintuvai, snaudimo parinktys ir kitos naudingos funkcijos, padedančios atsikelti laiku. Daugelyje skaitmeninių žadintuvų yra papildomų funkcijų, įskaitant kalendorių, temperatūros ir datos rodmenis.

Kaip efektyviau naudoti žadintuvus?

Daugelis suaugusiųjų netinkamai nusistato žadintuvus, todėl prastai išsimiega ir visą dieną jaučiasi išsekę. Dėl nepakankamai gero miego jie ne tik jaučiasi išsekę, bet ir gali susidurti su keliomis papildomomis problemomis, kurių galima išvengti teisingai nustačius žadintuvus.

  • Žadintuvas vieta - labai svarbu, kad žadintuvas būtų toliau nuo jūsų, nes jei jis yra per arti, galite lengvai jį atidėti, kai jis turi jus pažadinti. Geriausia jį pastatyti kitoje kambario pusėje.
  • Įdiekite raminančius garsus - kur kas naudingiau pabusti skambant raminančiam garsui, o ne žadintuvui. Jūsų kūną galima nuteikti ramybės ir komforto būsenai pabudus su raminančiu žadintuvas.

Jei ieškote stilingo laiko stebėjimo būdo, taip pat peržiūrėkite mūsų siūlomus sieninius ir stalinius laikrodžius.