Kišeninis peilis SWISS CLASSIC 11 cm, dantytas, geltona, plastikas, Victorinox
Code: VN67838FC1100 dienų grąžinimo politikaNemokamai. Be rūpesčių.
Pristatymas tą pačią dienąUžsakykite iki 12.00 val.
50 000+ produktų atsiliepimųRašo mūsų klientai
Ekologiška pakuotė0 % plastiko
Product detailed description
Su šiuo peiliu užkandžius galite gaminti tiesiog bet kur - supjaustykite obuolį ant suoliuko, sūrį pievoje ar pomidorą kelyje. Visada elegantiškas, saugus ir lengvas, todėl jis tampa mažuoju kiekvienos kelionės didvyriu.
Pagrindiniai privalumai:
- Kišeninis peilis SWISS CLASSIC su 11 cm ašmeniu yra sulankstomas peilis užkandžiams, iškyloms, kelionėms ir greitam pjaustymui ne visiškai įrengtoje virtuvėje.
- Sulankstoma konstrukcija apsaugo ašmenis transportavimo metu ir daro peilį praktiškesnį kuprinė, maišelyje arba pikniko krepšys.
- Banguotas nerūdijančio plieno ašmenys padeda pjaustyti maisto produktus su tvirtesne odele ir minkštesniu vidumi be nereikalingo spaudimo.
- Iškylaudami ar keliaudami įvertinsite, kad nereikia improvizuoti su peiliu, kuris dažnai stumia, o ne pjauna.
- 11 cm ilgio ašmenys suteikia pakankamai vietos įprastam pjovimui, tačiau peilis išlaiko savo kompaktišką kelioninį pobūdį.
- Lengvas 42 g svoris yra praktiškas nešiojimui, nes net ilgesnės kelionės metu jis neapsunkins jūsų krepšio.
- Ergonomiškos formos polipropileno rankena užtikrina patogų suėmimą pjaustant namuose, lauke ir prie stalo.
- Ryški geltona spalva lengvai randama tarp iškylų reikmenų, ypač kai tarp servetėlių ir dėžučių pasimeta daiktas.
- Peilį galima plauti indaplovėje, todėl grįžus iš kelionės, jo nebereikia vėl nuplauti prie kriauklės.
- Nekalta konstrukcija užtikrina mažą svorį ir patogų kasdienį naudojimą, nesukuriant sunkaus virtuvės įrankio įspūdžio.
- Šveicariška „Victorinox“ gamyba suteikia pasitikėjimo prekės ženklu, kuris remiasi praktiškais virtuviniais peiliais namų ir lauko reikmėms.
Papildoma informacija:
- matmenys: 13 x 2,4 x 1,3 cm
- geležtės ilgis: 11 cm
- bendras ilgis atidarius: 21 cm
- rankenos medžiaga: polipropilenas
- galima plauti indaplovėje
Additional parameters
| Category: | Kišeniniai peiliai |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191699 |
| Dydis: | 21 cm |
| Savybės: | Galima plauti indaplovėje |
| Produkto tipas: | Kišeninis peilis |
| Medžiaga: | Nerūdijantis plienas |
| Ašmenų ilgis: | 11 cm |
| Spalva: | Geltona |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gamintojas: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!