Kaulų atskyrimo peilis SWISS CLASSIC 10 cm, dantytas, žalia, plastikas, Victorinox
Code: VN67734C1100 dienų grąžinimo politikaNemokamai. Be rūpesčių.
Pristatymas tą pačią dienąUžsakykite iki 12.00 val.
50 000+ produktų atsiliepimųRašo mūsų klientai
Ekologiška pakuotė0 % plastiko
Product detailed description
Mažas peilis turi vieną didelį privalumą – jis neturi ambicijų. Jis nesistengia būti pagrindine virtuvės žvaigžde, ir būtent todėl jį galiausiai naudojate labiau nei bet ką kitą. Jūs jį tiesiog paimate, padarote tai, ko reikia, ir einate toliau, be nereikalingos biurokratijos.
Pagrindiniai privalumai:
- Kaulų atskyrimo peilis SWISS CLASSIC su 10 cm ašmenimis yra lengvas pagalbininkas pjaustymui, lupimui ir tiksliam produktų paruošimui.
- Banguoti nerūdijančio plieno ašmenys lengvai prasiskverbia pro minkštus vaisius, pomidorus, avokadus ir figas be nereikalingo spaudimo.
- Smailus ašmenų galas padeda atliekant detalius virtuvės darbus, išpjaunant smulkias dalis ar tiksliau dirbant aplink žieveles.
- 10 cm ašmenų ilgis suteikia daugiau erdvės pjovimui, tačiau vis tiek išlieka lengvai valdomas rankoje.
- Peilis taip pat susidoros su tvirtesne granato, ličių ar pasifloros vaisių žievele greitai paruošiant vaisius.
- Prie pjaustant pomidorus, įvertinsite banguotą ašmenį, kuris įsiskverbia į žievelę be nereikalingo spaudimo minkštimui.
- Lengvas 27 g svoris palengvins kasdienį darbą, ypač kai ant stalo susidarys daugiau smulkių užduočių.
- Ergonomiška polipropileno rankena palaiko patogų sukibimą ir užtikrina saugesnį peilio valdymą greitai ruošiant.
- Ryškiai žalia spalva suteiks virtuvei gyvyčių ir peilį stalčiuje rasite be ilgo ieškojimo.
- Šveicariška „Victorinox“ gamyba suteikia patikimumo kasdieniam maisto ruošimui, kurį panaudosite pusryčiams ir vakarienei.
- Peilis yra tinkamas indaplovei, todėl po vaisių, daržovių ar smulkių priedų pjaustymo neliks daugiau rūpesčių.
- Kaltinė konstrukcija yra praktiška namų gamybai, kur svarbus yra mažas svoris, lengvas valdymas ir greitas manevravimas.
Papildoma informacija:
- rankenos medžiaga: polipropilenas
- galima plauti indaplovėje
Additional parameters
| Category: | Skutimo peiliai |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191347 |
| Dydis: | 21 cm |
| Savybės: | Galima plauti indaplovėje |
| Produkto tipas: | Specialūs peiliai |
| Medžiaga: | Nerūdijantis plienas |
| Ašmenų ilgis: | 10 cm |
| Spalva: | Žalia |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gamintojas: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!