Kaulų atskyrimo peilis SWISS CLASSIC 10 cm, dantytas, mėlyna, plastikas, Victorinox
Code: VN67732C1100 dienų grąžinimo politikaNemokamai. Be rūpesčių.
Pristatymas tą pačią dienąUžsakykite iki 12.00 val.
50 000+ produktų atsiliepimųRašo mūsų klientai
Ekologiška pakuotė0 % plastiko
Product detailed description
Mažas peilis turi vieną didelį privalumą – jis neturi ambicijų. Jis nepretenduoja būti pagrindine virtuvės žvaigžde, ir būtent todėl jį galiausiai naudojate labiau nei bet ką kitą. Jūs jį tiesiog paimate, padarote tai, ko reikia, ir einate toliau, be nereikalingos biurokratijos.
Pagrindiniai privalumai:
- Kaulų atskyrimo peilis SWISS CLASSIC 10 cm ašmenų ilgis yra lengvas pagalbininkas pjaustymui, lupimui ir tiksliam produktų paruošimui.
- Banguoti nerūdijančio plieno ašmenys lengvai prasiskverbia pro minkštus vaisius, pomidorus, avokadus ir figas be nereikalingo spaudimo.
- Smailus ašmenų galas padeda atliekant detalius virtuvės darbus, išpjaunant smulkias dalis ar atliekant tikslesnius darbus aplink žieveles.
- 10 cm ašmenų ilgis suteikia daugiau erdvės pjauti, tačiau išlieka lengvai valdomas rankoje.
- Peilis taip pat susidoros su kietesne granato, ličių ar pasifloros vaisių žievele greitai paruošiant vaisius.
- Prie pjaustant pomidorus, įvertinsite banguotą ašmenį, kuris įsiskverbia į žievelę be nereikalingo spaudimo minkštimui.
- Lengvas 27 g svoris palengvins kasdienį darbą, ypač kai ant stalo susidarys daugiau smulkių užduočių.
- Ergonomiška polipropileno rankena palaiko patogų sukibimą ir užtikrina saugesnį peilio valdymą greitai ruošiant.
- Ryškiai mėlyna spalva suteiks virtuvei gyvumo ir peilį stalčiuje rasite be ilgų paieškų.
- Šveicariška Victorinox gamyba suteikia patikimumo kasdieniam maisto ruošimui, kurį panaudosite pusryčiams ir vakarienei.
- Peilis yra tinkamas indaplovei, todėl po vaisių, daržovių ar smulkių priedų pjaustymo neliks daugiau rūpesčių.
- Kaltinė konstrukcija yra praktiška namų gamybai, kur svarbus yra mažas svoris, lengvas valdymas ir greitas manevravimas.
Papildoma informacija:
- rankenos medžiaga: polipropilenas
- galima plauti indaplovėje
Additional parameters
| Category: | Skutimo peiliai |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191361 |
| Dydis: | 21 cm |
| Savybės: | Galima plauti indaplovėje |
| Produkto tipas: | Specialūs peiliai |
| Medžiaga: | Nerūdijantis plienas |
| Ašmenų ilgis: | 10 cm |
| Spalva: | Mėlyna |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gamintojas: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!