Dekoratyvinis lauko apšvietimas

5 items total

Lauko dekoratyvinis apšvietimas - šviečiantys sodai ir akinantys kiemeliai2

Kas yra lauko dekoratyviniai žibintai?

Lauko dekoratyvinė šviesa - tai stacionari lauko dirbtinė šviesa, naudojama išorinėms erdvėms be stogų, pavyzdžiui, medžiams, sodams, verandoms ar privažiavimams, apšviesti.

Šie žibintai taip pat naudojami siekiant ne tik pagražinti aplinką, bet ir išsaugoti ar pagerinti lauke užsiimančių žmonių regėjimą. Svetainėje Kulina galima pasitikėti autentiškais dekoratyvinio apšvietimo prekių ženklais, pvz Blomus ir Seletti.

Kokiomis progomis galima naudoti lauko dekoratyvinius žibintus?

Lauko dekoratyviniai žibintai suteikia grožio ir energijos bet kokiai lauko erdvei, nesvarbu, ar ji skirta ypatingoms progoms, ar įprastam malonumui. Pavyzdžiui, per tokias šventes kaip Kalėdos, Kvanzaa, Chanuka, Diwali ir Naujųjų metų išvakarės, taip pat per vakarėlius, festivalius ir vestuves, jie gali būti naudojami džiaugsmingai ir jaukiai atmosferai sukurti.

Šie žibintai suteikia lauko erdvėms daugiau žavesio, nes suteikia žavesio ir estetikos. Dėl jų kiemeliai ir sodai tampa estetiškesni ir patrauklesni naudoti kiekvieną dieną.

Norint sukurti šiltą ir kviečiančią atmosferą, lauko dekoratyvines lemputes galima apvynioti aplink medžius, uždengti pavėsines arba įrengti palei takus.

Kaip įrengti lauko dekoratyvines lemputes?

Išsirinkę pageidaujamus šviestuvus, naudodamiesi toliau pateiktais patarimais galite lengvai įrengti dekoratyvinį lauko apšvietimą:

  • Nustatykite virvių žibintų tvirtinimo vietas, pavyzdžiui, medžius, stulpus ar pastatus, prie kurių galite juos pritvirtinti. Žibintai turėtų būti tvirtinami kabliukais arba spaustukais.
  • Žibintus ar kitus kabančius žibintus galite kabliukais ar grandinėmis pritvirtinti prie pavėsinių, terasos dangčių ar kitų tinkamų konstrukcijų.
  • Įsitikinkite, kad žibintai išdėstyti ir išdėstyti teisingai, kad atrodytų taip, kaip norima.

Kaip apsaugoti lauko žibintus?

Vienas iš fantastiškų būdų apsaugoti sodo žibintus - naudoti apsauginius skydus. Jūsų žibintus nuo drėgmės ir nepalankių oro sąlygų saugo apsauginiai skydai. Lauko šviestuvus taip pat galima apsaugoti dėžutėmis, vadinamomis šviesos skydais, kurie taip pat gali būti naudojami iš tam tikro kampo sklindančiai šviesai nukreipti. Šviesos skydai gali padėti sušvelninti pernelyg ryškias šviesas vienoje vietoje ir apsaugoti brangius lauko šviestuvus.

Kitų šviestuvų galite įsigyti Kulina, pavyzdžiui, lauko žibintų, lauko stalinių šviestuvų ir daug kitų. Patikrinkite čia.