Meilės pilna virtuvė

 

Raudonas virtuvės kombainas

Viskas raudonų atspalvių jūsų namų širdžiai

Virtuvė yra kiekvienų namų širdis. Vieta šeimai ir artimiausiems draugams bei vieta, kur kuriami prisiminimai, pagardinti meile. Ir neatsitiktinai raudona yra mėgstamiausia virtuvės prietaisų ir aksesuarų spalva. Ji praskaidrina erdvę ir suteikia namams jaukumo jausmą. Galite rinktis iš daugybės raudonų atspalvių – nuo tamsiai sodrios raudonos, rubino ir bordo iki ugningos čili ir raudonų atspalvių. Raudona yra viena iš KitchenAid's ikoniškų atributų. KitchenAid's virtuviniai maišytuvai, virduliai ir skrudintuvai jau daugelį metų puošia namus.

Raudoni priedai modernioje virtuvėje

Modernus interjeras su raudonais akcentais

Modernios minimalistinės baltos, juodos arba pilkos spalvos virtuvė atrodo puikiai, kai ją pagyvina raudoni aksesuarai. Jie dera su virtuvės elementais, pagamintais iš betono, ir net jei yra retro stiliaus, jie vis tiek puikiai dera su aštriais kraštais ir industriniu virtuvės stiliumi.

Raudoni akcentai medžio virtuvėje

Mediena ir raudona

Kita vertus, raudoni aksesuarai kaimiškai virtuvei suteiks modernumo ir pagyvins interjerą, kuriame dominuoja mediena. Jei esate virtuvės, kurioje dominuoja mediena, savininkas, nebijokite raudonos spalvos.

Raudonas grūstuvėlis

Neslėpkite įrankių

Neatsitiktinai prancūzų virtuvėse dažnai galima pamatyti atviras lentynas ir indus, kabančius ant kabliukų. Variniai virtuvės reimenys ir kietos keramikos indai tai kasdieniniai prancūzų šeimose iš kartos į kartą perduodami lobiai. Būtų gaila spintelėje slėpti gražią torto formą ar grūstuvėlį. Tokie daiktai turi būti matomi ir turi teikti malonumą ne tik gaminant maistą.

 

Raudonos žvakės

Uždekite liepsnelę

Namams jaukumo ir stebuklo, ypač šaltomis ir lietingomis dienomis, suteikia šilta šviesa. Žvakių šviesa suteikia nepakartojamą atmosferą, o graži žvakė papuoš interjerą net ir dieną. Woodwick žvakės turi dagtį, kuris degant traška ir sukuria tikro židinio iliuziją

Taurė raudonam vynui

Romantinis vakaras

Nesate didelis raudonos spalvos gerbėjas? Atidarykite raudonojo vyno butelį ir pasistenkite pasimėgauti jo skoniu bei spalva. Grafino naudojimas nėra laiko švaistymas. Grafinas aeruos jūsų vyną ir išlaisvins visą jo skonį bei aromatą. Rinkitės iš praktiškų vyno grafinų ar indų, kurie atrodo kaip stiklo meistrų pagaminti meno kūriniai. Nepamirškite ir tinkamų taurių, jos pavers vakarą dar geresniu.

68 items total
Raudono vyno taurė 390 ml, Eva Solo
KULINA WEEKEND
33 € –35 %
21,24 €
ES541003
Vyno grafinas 750 ml, Eva Solo
KULINA WEEKEND
79,95 € –32 %
54,18 €
ES567474
Indas ledams BIG LOVE, su šaukštu, rožinis, Alessi ALAMMI01SF
Termosas 1 l, raudonas, Eva Solo
KULINA WEEKEND
61 € –26 %
44,91 €
ES502913
Up
More products