WOLL Titanium Nowo Induction

27 items total
Puodas TITANIUM NOWO 24 cm, indukcinis, WOLL
143 € –19 %
115 €
WL124IL
Wok keptuvė TITANIUM NOWO 36 cm, titanas, WOLL
166 € –13 %
143 €
WL11361IL
Up
More products

Pristatome "WOLL Titanium Nowo Induction" seriją, kurioje kulinarinis meistriškumas dera su naujausiomis technologijomis. Ši indų kolekcija kruopščiai sukurta taip, kad atitiktų šiuolaikinių virtuvių ir maisto gaminimo entuziastų, kurie tikisi tik geriausio, poreikius.

Serijos "Titanium Nowo Induction" pagrindą sudaro 8 mm storio terminis pagrindas, rankomis nulietas iki tobulumo. Tai užtikrina optimalų šilumos paskirstymą ir išlaikymą, todėl šios keptuvės ir puodai greitai įkaista ir išlieka karšti net nuėmus nuo indukcinės kaitlentės. Atsisveikinkite su energijos švaistymu ir pasveikinkite efektyvų maisto gaminimą.

Išskirtinė "Titanium Nowo Induction" indukcinių indų savybė - titano kieto paviršiaus danga. Ši aukščiausios kokybės danga yra ne tik aukštos kokybės, bet ir neįtikėtinai tvirta bei ilgaamžė. Ji sukurta taip, kad atlaikytų virtuvės išbandymus, todėl galite laisvai gaminti ir kepti nesijaudindami dėl savo indų patvarumo.

Vienas novatoriškiausių šios serijos aspektų - nuimama keptuvių rankena. Dėl šios apgalvotos konstrukcijos keptuves galima be vargo laikyti, nes jos lengvai telpa į spintelę ir indaplovę. O kai reikia, šios keptuvės gali būti net dvigubos kaip torto formos, taip atskleisdamos savo universalumą.

Titanium Nowo Induction kolekcija siūlo platų indų pasirinkimą, atitinkantį jūsų kulinarinius poreikius. Nuo keptuvių ir keptuvių iki keptuvių ir kepsninių - kiekvienam receptui rasite puikų įrankį. Be to, dėl nepridegančio paviršiaus sumažėja aliejaus pertekliaus poreikis, o tai skatina sveikesnį maisto ruošimą nesumažinant skonio.

"Titanium Nowo Induction" indukciniai indai - tai meistriškumas. Kiekviena detalė kruopščiai liejama rankomis, kad neliktų oro kišenių ir būtų užtikrinta aukščiausia kokybė. Sustiprintas kraštas užtikrina papildomą atsparumą smūgiams, o jo forma apsaugo nuo išsiliejimo pilant.

Šios keptuvės greitai ir tolygiai įkaista, o išskirtinis šilumos išlaikymas reiškia, kad gamindami maistą galite sumažinti kaitrą, nesumažindami rezultato. Jūsų patiekalai keptuvėje ilgiau išlieka karšti, todėl antros porcijos lengvai paruošiamos net ir nenaudojant mikrobangų krosnelės.

Indukcinės keptuvės "Titanium Nowo Induction" yra nemažo svorio, tačiau sauté ir kvadratinės keptuvės yra su lietine pagalbine rankena, todėl jas lengviau pakelti ir manevruoti.

Šios keptuvės be rankenų lengvai telpa orkaitėje, kriauklėje, indaplovėje ir virtuvės spintelėje. Jos tvarkingai sudedamos į krūvą, o tai ypač patogu ištikimiems "Titanium Nowo" gerbėjams.

Patirkite skirtumą patys ir patobulinkite savo maisto gaminimo įgūdžius naudodami "WOLL Titanium Nowo Induction" serijos keptuves. Tai daugiau nei tik virtuvės indai - tai kulinarinė revoliucija. Atsisveikinkite su įprastumu ir priimkite nepaprastumą. Išlaisvinkite savo kulinarinį potencialą, nes kiekviename šios nepaprastos kolekcijos inde puikiai dera stilius, našumas ir inovacijos.