WMF Fächer

2 items total
Stalo įrankių rinkinys FÄCHER WMF 66 vnt
999 €
WM1224006341
Stalo įrankių rinkinys FÄCHER WMF 30 vnt
Outlet
499 € –25 %
374 €
WM1224916340

Pagerinkite savo valgymo patirtį su WMF "Fächer" kolekcija, kurioje derinami klasikinis, baroko ir art deco stiliai, kad sukurtumėte nuostabius stalo įrankius, kurie tikrai padarys įspūdį. "Fächer" raštas yra nesenstančios elegancijos įsikūnijimas, o jo istorija siekia beveik šimtmetį, kai iš pradžių jis buvo gaminamas iš tradicinio sidabro.

Šiais laikais "Fächer" stalo įrankiai triumfuojančiai sugrįžta su išskirtine "Cromargan protect®" apdaila, kuri ne tik išsaugo klasikinį žavesį, bet ir užtikrina išskirtinį atsparumą įbrėžimams ir kasdienio naudojimo dėvėjimuisi. Todėl "Fächer" stalo įrankiai išlieka nepriekaištingos būklės ir reikalauja minimalios priežiūros.

Kiekvienas "WMF Fächer" kolekcijos gaminys pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai. Pavyzdžiui, ergonomiškas stalo šaukšto dizainas užtikrina patogų laikymą, puikiai tinkantį kiekvienai rankai. Tai liudija meistriškumą ir žinias, kurios išgarsino WMF stalo įrankių pasaulyje.

Kad gyventi būtų dar patogiau, "Fächer" stalo įrankius galima plauti indaplovėje, todėl po valgio juos galima greitai ir lengvai išvalyti. Atsisveikinkite su plovimu rankomis ir daugiau laiko skirkite valgymui.

Investuokite į WMF "Fächer" kolekciją jau šiandien ir suteikite savo valgomojo stalui nesenstančios elegancijos. Patirkite WMF Fächer stalo įrankių grožį, ilgaamžiškumą ir paprastą naudojimą. Naršykite mūsų internetinėje parduotuvėje ir atraskite būdų, kaip pagerinti savo valgymo akimirkas.