WMF Barista

8 items total
Stiklainis medui BARISTA, WMF
53,10 €
WM0636646040
Cukraus dozatorius BARISTA, WMF
36,40 €
WM0636616040
Kavos puodelis BARISTA, 2 vnt. rinkinys, baltas, WMF WM695959440

WMF "Barista" kolekcijoje kavos mėgėjai ras puikų stiliaus ir funkcionalumo derinį. Ši išskirtinė kolekcija kiekvieną kavos puodelį paverčia stilinga ir malonia patirtimi, kurios nenorėsite praleisti.

WMF "Barista" kolekcijoje rasite elegantiškų puodelių ir stiklinių, kurių kiekvienas apgalvotai sukurtas taip, kad pagerintų jūsų mėgavimąsi kava. Nesvarbu, ar mėgstate plonus puodelius su šiek tiek išplatintais kraštais, kad galėtumėte mėgautis paskutiniu grietinėlės putos lašeliu, ar apgalvotą ergonomiką, kad kavą būtų patogu laikyti, šioje kolekcijoje rasite viską, kas jums tinka.

Kolekcija "Barista" išsiskiria tuo, kad joje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, užtikrinančios visišką skonio neutralumą. Galite pasikliauti, kad kavos skonis bus toks sodrus ir tyras, koks ir turėtų būti, be jokių medžiagų, iš kurių pagamintas jūsų puodelis.

Nuostabus WMF "Barista" kolekcijos stilius suteiks rafinuotumo jūsų kavos pertraukėlei. Šie puodeliai ir stiklinės su žvilgančiu sidabru, gražia keramika ir aukštos kokybės stiklu yra ne tik funkcionalūs, bet ir išskirtiniai daiktai, kurie pagerins jūsų kavos gėrimo patirtį.

Nesvarbu, ar esate kavos mėgėjas, ar tiesiog mėgstate pasimėgauti kasdieniu kavos gėrimu, WMF "Barista" kolekcija siūlo daugybę variantų, atitinkančių jūsų skonį ir stilių. Nuo espreso kavos mėgėjų iki mėgstančių latte kavą - rasite tobulą indą savo kavai.

Investuokite į "Barista" kolekciją jau šiandien ir pakelkite savo kavos pertraukėles į kitą lygį. Patirkite tobulą stiliaus ir funkcionalumo derinį, kurį "WMF Barista" suteikia jūsų kavos akimirkoms. Naršykite mūsų internetinėje parduotuvėje ir atraskite būdų, kaip pagerinti savo kavos patirtį.