Virtuviniai laikmačiai

7 items total
Virtuvinis laikmatis CLIPSO X1060007, Tefal
28,99 € –20 %
23 €
TEFX1060007
Virtuvinis laikmatis 6 cm, magnetinis, Eva Solo
39,95 € –30 %
27,96 €
ES567770
Virtuvinis laikmatis NORDIC KITCHEN, Eva Solo
44,90 € –20 %
35,92 €
ES520418
Skaitmeninis virtuvinis laikmatis, WMF
27,60 €
WM0608901040
Virtuvinis laikmatis PREMIUM ONE, WMF
18,80 €
WM0799766040
Virtuvinis laikmatis, magnetinis, WMF
16,90 €
WM0608927390

Virtuvės laikmačiai - naudinga priemonė maisto gaminimo laikui valdyti ir patiekalams sekti

Kas yra virtuvės laikmatis / kiaušinių laikmatis?

Virtuvės laikmatis, dažnai vadinamas kiaušinių laikmačiu, yra virtuvės reikmuo, padedantis sekti maisto gaminimo laiką. Pavadinimas "kiaušinių laikmatis" kilo iš to, kad pirmieji laikmačiai buvo naudojami kiaušiniams virti , tačiau juos galima naudoti daugeliui užduočių, kurioms reikia tikslaus laiko.

Kaip veikia virtuvės laikmačiai?

Virtuvės laikmačiai skaičiuoja laiką ir rodo likusį laiką. Prieš pirmą kartą naudojant svarbu perskaityti gamintojo instrukcijas, nes labai dažnai reikia pasirinkti maksimalų galimą laiką ir tik tada laikmatį perjungti atgal į norimą laiką.

Ar man reikia virtuvės laikmačio?

Virtuvės laikmačiai dažnai įmontuojami į sudėtingesnius virtuvės prietaisus, tokius kaip mikrobangų krosnelės ar orkaitės. Išmaniajame telefone paprastai taip pat turite laikmatį, tačiau atskiras, nepriklausomas virtuvės laikmatis gali būti labai naudingas, ypač jei jūsų receptai sudėtingi arba jei gaminate daug patiekalų vienu metu.

Be to, virtuvinį laikmatį galima pastatyti beveik visur, kur tik reikia - kai kuriuos galima pakabinti ant kabliuko, kiti turi magnetą, kad būtų pritvirtinti prie magnetinių paviršių, o svarbiausia - laikmatį galima pasiimti su savimi į kitą kambarį ir užsiimti kita veikla, tuo pat metu stebint gaminimo laiką.

Be to, virtuvės laikmačiai dėl savo modernaus, dažnai juokingo dizaino yra puiki dovana visiems maisto gaminimo entuziastams, kurie visada nori pasiekti nepriekaištingų maisto gaminimo rezultatų.

Ar profesionaliose virtuvėse ir virtuvės šefai naudoja kiaušinių laikmačius?

Norėdamas pagaminti išskirtinių patiekalų, profesionalus virėjas turi vienu metu ruošti kelis ingredientus, o viską sekti gali būti labai įtempta.

Investavę į aukštos kokybės virtuvės laikmačius arba maisto termometrus, kuriuos taip pat rasite Kulina, galite vienu metu atlikti daug užduočių ir visada žinoti, kada kiekvienas patiekalas bus iškeptas iki tobulumo. Stebėdami laiką, įsitikinkite, kad gaminate tikslų maisto kiekį, kuris turi būti pagamintas per tam tikrą laiką, ir tam gali prireikti virtuvinių svarstyklių.

Svetainėje Kulina siūlome įvairių tipų virtuvės laikmačius iš geriausių gamintojų, pvz Eva Solo ir WMF atitinkančius jūsų poreikius ir skonį. Pasirinkite labiausiai jums patinkantį virtuvės laikmatį ir pamirškite apie pervirtus ryžius ir daržoves.