Virtuvinės svarstyklės

24 items total
Skaitmeninės maistinės svarstyklės, pilkos spalvos, Brabantia BRAB122644
Skaitmeninės maistinės svarstyklės OPTISS BC5121V1, Tefal TEFBC5121V1
Skaitmeninės maistinės svarstyklės OPTISS BC5003V1, raudonos, Tefal TEFBC5003V2
Skaitmeninės maistinės svarstyklės, nerūdijantis plienas, WMF WM0608716030
Skaitmeninės maistinės svarstyklės, apvalios, Brabantia BRAB480560

Virtuvinės svarstyklės - tikslūs matavimai ruošiant maistą

Ar jums reikia virtuvinių svarstyklių?

Virtuvinės svarstyklės yra labai naudingi virtuvės matavimo įrankiai, naudojami įvairių rūšių ingredientams sverti. Būtent šių kiekių reikia, kad sėkmingai veiktumėte pagal įvairius receptus. Galite naudoti virtuvines svarstykles ir virtuvinį dubenį, kad tiksliai išmatuotumėte skysčius, sausus ingredientus ir supjaustytus ar griežinėliais supjaustytus vaisius ar daržoves.

Virtuvinės svarstyklės taip pat labai naudingos norint stebėti cukraus ar angliavandenių kiekį, kai laikotės dietos.

Kulina siūlomos virtuvinės svarstyklės skiriasi dydžiu, ekrano tipais (mechaninės ar elektroninės), dydžiais ir funkcijomis, todėl prieš pasirinkdami virtuvines svarstykles savo virtuvei įsitikinkite, kad jos atitinka visus jūsų poreikius ir lūkesčius tiek praktinio naudojimo, tiek stiliaus ir laikymo atžvilgiu.

Ką skaitmeninėse virtuvės svarstyklėse veikia taros funkcija?

Viena iš svarbiausių skaitmeninių virtuvės svarstyklių funkcijų yra taros funkcija, kuri nulido svarstykles ir automatiškai išskaičiuoja virtuvės dubenį ar lėkštės kiekį.

Svarstyklių taravimas taip pat reiškia, kad reikia išlyginti svorį to, kas jau buvo ant svarstyklių arba dubenyje, kad galėtumėte vieną po kito dėti daug ingredientų ir nereikėtų ištuštinti svarstyklių kiekvieną kartą, kai dedate naują ingredientą. Taip galėsite matyti tikslų kiekvieno ingrediento svorį, nesukdami sau galvos dėl aritmetinių skaičiavimų.

Ar virtuvės svarstyklės padeda numesti svorio?

Taip. Virtuvinės svarstyklės duos tikslesnius rezultatus, jei bandote numesti svorio, ypač jei stebite suvartojamų kalorijų kiekį ir naudojate programėlę, į kurią galite įtraukti visus patiekalus, nurodydami tikslius jų dydžius. Ji taip pat parodys, kiek iš tikrųjų suvalgote, o tai naudinga visiems pradedantiesiems, kurie pradeda savo kelionę ir stengiasi laikytis mitybos tikslų.

Kaip išmatuoti maistą be virtuvinių svarstyklių?

Be virtuvinių svarstyklių gali būti šiek tiek sudėtinga tiksliai išmatuoti. Tačiau matavimo puodeliai ir ąsočiai yra gerai sukalibruoti, todėl galite juos naudoti matavimams atlikti. Jais patogu sverti skystus ar miltelių pavidalo ingredientus. Taip pat galite naudoti puodelį arba šaukštą, tačiau nepamirškite, kad jie nėra tokie tikslūs kaip svarstyklės ar matavimo puodeliai.

Svetainėje Kulina, galite įsigyti įvairių virtuvinių svarstyklių iš gerai žinomų gamintojų, pvz WMF, Brabantia, ir ETA. Patikrinkite mus šiandien!