Virtuvinės trintuvės

50 items total
Trintuvė dėžutės formos INGENIO, 2-pusė, Tefal
31,40 €
TEFK2072714
Rankinė trintuvė INGENIO, Tefal
15 €
TEFK2070714
Julienne trintuvė GOURMET, Microplane
31,30 € –25 %
23,40 €
MI45041
Stambi rankinė trintuvė GOURMET, Microplane
31,30 € –14 %
26,70 €
MI45008
Česnakų tarka SPECIALITY, Microplane
20,99 € –14 %
18 €
MI48914
Sūrio trintuvė PROFI PLUS, WMF
26,99 € –19 %
21,60 €
WM1871376030
Prieskonių trintuvė PREMIUM CLASSIC, juoda, Microplane MI46016
Pjaustyklė Mandolina GOURMET, Microplane
31,30 € –9 %
28,20 €
MI45044
Up
More products

Virtuvinė tarkelė - nepakeičiamas maisto ruošimo įrankis

Rankiniai virtuvės tarkavimo įrankiai

Trintuvė - tai virtuvės įrankis su smailomis skylutėmis, paprastai naudojamas daržovėms, sūriui, citrinos ar apelsino žievelėms, prieskoniams (imbierui, česnakui ar muskato riešutui), taip pat gali būti naudojamas kitiems minkštiems maisto produktams (pvz., sviestui) tarkuoti . Tai būtinas virtuvės reikmuo, dažnai naudojamas kiekvienoje virtuvėje kartu su spiralizatoriumi ar mandolinos griežinėliais.

Kaip užtikrinti saugumą naudojant tarkavimo mašiną?

Nors tarkavimas yra daug saugesnis nei mėsos pjaustymas peiliu, jį naudojant reikia būti atsargesniems. Galite naudoti apsauginius pirštų dangtelius, o mūsų tarkavimo grotelių apačioje arba kraštuose yra guminiai kamšteliai, kurie apsaugo nuo nepageidaujamo slydimo.

Kokias tarkavimo mašinas galiu rinktis?

Yra įvairių rūšių virtuvinių trintuvių, o jų pasirinkimas priklauso nuo to, kokio rezultato norite pasiekti ir kokį maistą norite tarkuoti.

Daugiapusės tarkos: Tokio tipo trintuvės paprastai turi keturis ašmenų paviršius su skirtingų tipų skylutėmis (didelėmis, mažesnėmis, aštriomis, pjaustančiomis). Viršuje esanti rankena užtikrina tvirtą sukibimą, o dėl skirtingų tarkavimo paviršių ši tarkavimo mašina yra universalus virtuvės įrankis.

Plokščia tarka: Šio tipo tarka (dar vadinama dėžine) labai paprasta naudoti, nes ji plokščia, gerai laikosi ant bet kokio dubens ir ją lengviausia laikyti. Jame yra viena grotelių plokštelė su palyginti dideliu grotelių paviršiumi.

Zesteris: Tai siaura tarka, skirta citrinų ir kitų citrusinių vaisių žievelėms tarkuoti, tačiau ji taip pat labai naudinga česnakams, imbierams, muskatams ar kietajam sūriui, pavyzdžiui, parmezanui, tarkuoti.

Būgno tarkos: Būgninė trintuvė su keičiamais smulkiai arba stambiai tarkuojančiais būgnais yra puikus įrankis didesniam kiekiui sūrio, morkų, agurkų, bulvių, cukinijų ar šokolado tarkuoti. Maistas dedamas į būgną ir tarkuojamas sukant rankeną.

Virtuvinės tarkos, kurias galima įsigyti Kulina

Svetainėje Kulina siūlome didelį patikimų gamintojų virtuvinių trintuvų pasirinkimą, įskaitant Microplane, WMF, ir Fiskars.

Microplane tarkos garsėja visame pasaulyje, jas naudoja geriausi virėjai ir geriausi restoranai. Microplane "Zester" yra bene viena populiariausių trintuvių visame pasaulyje, todėl įsitikinkite, kad jos turite savo virtuvėje.

Jei reikia sutarkuoti didesnį maisto kiekį, galite naudoti vieną iš mūsų virtuvinių kombainų arba elektrinių smulkintuvų ir smulkintuvų.