Mandolina pjaustyklės

14 items total
Pjaustyklė Mandolina VIPER, de Buyer
205,76 € –8 %
188,10 €
DB201600
Pjaustyklė Mandolina REVOLUTION, de Buyer
287,40 €
DB201201
Pjaustyklė Mandolina HANDI-GRATE, Joseph Joseph
21 €
JS20048
Pjaustyklė Mandolina TOP TOOLS, WMF
89,90 €
WM0686106040

Mandolinos pjaustyklė - patogiausia daržovių ir vaisių pjaustyklė

Kas yra mandolinos pjaustyklė?

Mandolinos pjaustyklė - tai įrankis plokščiu paviršiumi ir aštriais ašmenimis, kuriuo galima greitai, tiksliai ir saugiai pjaustyti vaisius ir daržoves. Tiesiog judinkite daiktą pirmyn ir atgal virš ašmenų, ir po jais kris tobulai lygūs griežinėliai. Pjaudami daiktą įvairiais kampais galite sukurti daugybę intriguojančių šoninių pjūvių.

Kaip prižiūrėti mandolinos pjaustytuvus?

Šie peiliai yra labai jautrūs, kaip ir nulupimo peilio. Jei liko maisto dalelių, rankomis nuplaukite mandolinos pjaustyklę šiltu muiluotu vandeniu ir minkštu šepetėliu išvalykite peiliukų vidų. Ašmenis visada valykite priešinga jų aštrumui kryptimi.

Taip pat labai svarbu gerai apgalvoti, kur laikysite šį įrankį. Jei peilį laikysite kur nors, kur jis dažnai bus gadinamas, rizikuojate jį sugadinti arba užtrumpinti. Išardydami mandoliną arba keisdami ašmenis elkitės lėtai ir atsargiai. Ašmenys tarnaus ilgiau, jei juos geriau prižiūrėsite.

Į ką turėčiau atsižvelgti pirkdamas mandolinos pjaustyklę?

Priklausomai nuo jūsų poreikių ir biudžeto, yra keletas gerų mandolinų - nuo mažų, lengvesnių ir daug pigesnių plastikinių viengubo pjūvio alternatyvų iki didelių, reguliuojamų prancūziškų modelių.

Vienas iš pagrindinių mandolinos tipų skirtumų yra tai, ar mandolina yra rankinė, ar turi atskirą stovą. Nors stovai su stoveliais yra tvirtesni, juos gali būti sunkiau įrengti ir išvalyti. Rankiniai modeliai dažnai pasižymi ašmenų įvairove, juos lengviau naudoti ir valyti, tačiau jie yra ne tokie tvirti.

Kitas skirtumas - pažangesnėse staklėse galima tiksliai reguliuoti pjovimo storį, o paprastesniuose modeliuose buvo galima naudoti tik iš anksto nustatyto storio keičiamas plokštes.

Gerai žinomų gamintojų mandolinos pjaustyklės, pvz de Buyer ir Eva SoloKulina galima įsigyti įvairiausių modelių. Be to, siūlome įvairių įrankių vaisiams ir daržovėms ruošti, įskaitant elektrines trintuves ir spiralizatorius. Mūsų parduotuvėje taip pat galite rasti kitų virtuvės kombainų ir priedų, pvz., daržovių skustuvą, kuriuos galėsite naudoti ruošdami vaisius ir daržoves.