Spiralizatoriai

8 items total
Elektrinė spiralinė pjaustyklė CULT X, WMF
89,90 €
WM0416480011
Spiralinė pjaustyklė SPIRO 20158, mėlyna, Joseph Joseph JS20158
Spiralinė pjaustyklė SPIRO 20183, žalia, Joseph Joseph JS20183
Spiralinė pjaustyklė SPIRO, Joseph Joseph
26 €
JS20105
Spiralinė pjaustyklė SPIROGO 20133, Joseph Joseph JS20133
Spiralinė pjaustyklė DUO COMPACT, Joseph Joseph
14 €
JS20134

Spiralizatoriai - paverskite daržoves ir vaisius makaronais

Ką daro daržovių spiralizatorius?

Spiralinės daržovių pjaustyklės - tai kulinariniai įrankiai, kuriais iš daržovių, pavyzdžiui, cukinijų, bulvių, agurkų, morkų, obuolių, pastarnokų ir burokėlių, suformuojamos lingvistinės gijos.

Kai kuriuose virtuvės kom bainuose ar maišytuvuose taip pat yra spiralizatoriaus priedų ar priedų.

Kokias daržoves galite spiralizuoti?

Daugumą daržovių, kurios pjaustytos griežinėliais išlaiko savo formą, galima spiralizuoti. Spiralizatoriumi galite spiralizuoti morkas ir cukinijas, taip pat kitas šaknines daržoves, paprikas, askaloninius česnakus, svogūnus, burokėlius, ropes ir bulves.

Prieš naudodami spiralizerį galite nuo daržovių nulupti odelę daržovių skustuku, tačiau daugeliu atvejų tai nėra būtina.

Ar verta naudoti daržovių spiralizatorius?

Absoliučiai. Daržovių spiralizatoriai turi keletą privalumų, dėl kurių verta į juos investuoti. Toliau išvardytos kelios priežastys:

  • Puiki įprastų makaronų alternatyva - su spiralizatoriumi galite iš bet kokios daržovės ar vaisiaus padaryti makaronus, todėl jis puikiai tinka, jei norite sumažinti angliavandenių kiekį. Šiuos "makaronus" galite valgyti šviežius arba keptus. Populiariausi makaronų pakaitalai yra morkos, geltonieji moliūgai ir cukinijos.
  • Geras būdas padidinti suvartojamų daržovių kiekį - Ar reikia paskatinti valgyti daugiau daržovių? Su spiralizatoriumi tai gali būti dar smagiau. Burokėlių, kopūstų, paprikų, saldžiųjų bulvių ir kitų daržovių juosteles kramtyti tikrai bus maloniau
  • Puikiai tinka vaikams - daržovių spiralizatoriai puikiai tinka, jei norite paskatinti vaikus padėti virtuvėje ir valgyti daugiau daržovių. Naudoti spiralizatorių yra saugu, o taip paruoštos daržovės iš lėkščių dingsta daug greičiau!

Kokius receptus galite paruošti naudodami daržovių spiralizatorių?

Cukinijos yra viena iš dažniausiai spiralizuojamų daržovių, tačiau spiralizatoriumi galite paruošti ir daugiau patiekalų; keletas jų išskirti toliau:

  • Šilti saldžiųjų bulvių makaronai, kopūstai ir lęšiai
  • Cukinijų Alfredo
  • Keptos žolelių spiralizuotos daržovės
  • Pesto daržovių makaronai
  • Cukinijų makaronų caprese
  • Spiralizuoti saldžiųjų bulvių kiaušinių lizdai
  • Coleslaw

ir dar daugiau!

Taip pat galite peržiūrėti mūsų virtuvinių tarkavimo mašinų ir mandolinos pjaustyklių kolekciją, o jei jums reikia apdoroti didesnį maisto kiekį, taip pat galite peržiūrėti mūsų siūlomus elektrinius maisto smulkintuvus ir smulkintuvus.