prijuostės

8 items total
Prijuostė SODAHL, alyvuogių spalvos, Bitz
19,80 €
BITZ12314
Virtuvinė prijuostė ORGANIC 70 X 180 cm, pilka, BITZ BITZ12312
Kepimo prijuostė 98 cm, drobė ir oda, Eva Solo
89,10 € –20 %
71,28 €
ES571113
Prijuostė SODAHL, kreminės spalvos, Bitz
19,80 €
BITZ12315
Prijuostė 70 x 85 cm, raudoni dryžiai, Staub
25 €
ST40501351
Kepimo prijuostė, lininė, Höfats
44 €
HO030201
Vaikiška prijuostė JUNGLE, Zwilling
23,21 € –5 %
22 €
ZW13304000

Virtuvės prijuostė - geriausia virtuvės apranga

Ant drabužių dėvima virtuvės prijuostė apsaugo juos nuo purvo ir dėmių, kurios gali atsirasti gaminant maistą, kepant, kepant ant grotelių, skrudinant ar užsiimant kita kulinarine veikla. Galima rinktis įvairių dizainų, medžiagų ir dydžių prijuostes, atitinkančias įvairius poreikius ir skonį.

Kulina, mes kruopščiai atrinkome išskirtines prijuostes iš tokių garsių prekių ženklų kaip Bitz, Eva Solo, ir Nicolas Vahé. Kai kuriose prijuostėse yra reguliuojamos kaklo petnešos, kai kurios susirišamos per juosmenį, kai kurios turi kišenes, kad būtų galima laikyti reikiamus virtuvės įrankiai menis ar kitus daiktus po ranka, o kai kuriose yra net kilpa virtuvinis rankšluostėlis.

Jei ieškote daugiau stilingų virtuvės tekstilės gaminių, būtinai peržiūrėkite mūsų pirštinių, rankšluosčių ir stalo tekstilės gaminių asortimentą.

Kodėl virtuvėje būtina naudoti prijuostė ?

prijuostė virtuvėje būtina dėvėti dėl daugelio priežasčių, pvz:

 • Aprangos apsauga: Viena iš pagrindinių prijuostėpaskirčių - apsaugoti drabužius nuo išsiliejimų, dėmių ir kitų netvarkos reiškinių, kurie gali atsirasti gaminant maistą. Dėvėdami prijuostėgalite padėti išlaikyti drabužius švarius, be maisto dėmių ir kitų problemų.
 • Higiena: prijuostė taip pat gali padėti išsaugoti higieną virtuvėje, nes apsaugo nuo maisto dalelių, riebalų ir kitų teršalų. Jei dažnai tvarkote maistą arba dirbate profesionalioje virtuvėje, tai labai svarbu.
 • Sauga: prijuostė gali suteikti papildomą apsaugos nuo karštų skysčių ir kitų galimų pavojų virtuvėje, taip pat apsaugoti drabužius ir išsaugoti švarą. Tai ypač svarbu dirbant su karštu aliejumi, verdančiu vandeniu ar kitomis potencialiai pavojingomis medžiagomis, dėl kurių galima nudegti ar kitaip nukentėti.
 • Patogumas: Galiausiai, dėvint prijuostė , kai dirbate virtuvėje, jums gali būti patogiau, nes ji išlaikys jus sausus ir vėsius. Daugelis prijuosčių pagamintos iš orui pralaidžių, lengvų audinių, kurie padeda išlikti vėsiems ir patogiems net ir ilgiau dirbant virtuvėje.
 • Stilius: Elegantiška virtuvės prijuostė leis jums puikiai atrodyti prieš svečius, ypač jei vakarienės metu maistą ruošiate greitai.

Kokios yra geros Kepimo prijuostėsavybės?

Jei ieškote tobulo prijuostė kurią galėtumėte dėvėti per grilio vakarėlius arba padovanoti grilio meistrui iš savo šeimos ar draugui, įsitikinkite, kad prijuostė jūsų pasirinkta prijuostė pasižymėtų šiomis savybėmis:

 • Apsauga: Gera Kepimo prijuostė turėtų užtikrinti tinkamą apsaugą nuo karščio, liepsnos ir purslų. Jis turėtų būti pagamintas iš ugniai atsparios medžiagos, kuri atlaikytų aukštą temperatūrą ir apsaugotų nuo nudegimų.

 • Patvarumas: Gera Kepimo prijuostė turėtų būti pagaminta iš patvarios medžiagos, atsparios reguliariam naudojimui ir skalbimui. Ieškokite prijuosčių, pagamintų iš tvirtos medvilnės, drobės arba odos.

 • Patogumas: Gera Kepimo prijuostė turėtų būti patogi dėvėti ilgą laiką. Ieškokite prijuostė , kuri būtų reguliuojama, turėtų patogią kaklo juostą ir juosmens raištelius.

 • Kišenės: Gera Kepimo prijuostė turėtų turėti kišenes, kuriose būtų galima laikyti kepimo įrankius ar kitus daiktus, kurių gali prireikti gaminant maistą. Ieškokite prijuostė su keliomis įvairaus dydžio kišenėmis.

 • Stilius: Gera Kepimo prijuostė turėtų būti stilinga ir atspindėti jūsų asmeninį skonį. Ieškokite prijuostė , kuri atitiktų jūsų stilių ir asmenybę, nesvarbu, ar tai būtų klasikinė, tradicinė, ar modernesnė ir madingesnė prijuostė.

 • Lengva valyti: Gera Kepimo prijuostė turėtų būti lengvai valoma po naudojimo. Ieškokite prijuostė , kurią galima skalbti ir džiovinti skalbimo mašinoje arba švariai nuvalyti drėgnu skudurėliu.