Šefo peilis PRO 20 cm, Zwilling

Code: ZW38401201
Brand: ZWILLING
140 € –35 %
Šefo peilis PRO 20 cm, Zwilling
140 € –35 % 89,90 €
Pardavime (2 pcs)

"ZWILLING® Pro" virėjo peilis yra tvirtas, stiprus peilis plačiais plonais, tačiau patvariais ašmenimis. Tai universalus profesionalams ir mėgėjams virėjams skirtas įrankis, kuriuo galima ne tik valyti daržoves, bet ir smulkinti prieskonines žoleles ar kotletus.

Detailed information

Product detailed description

"ZWILLING® Pro" virėjo peilis yra tvirtas, stiprus peilis plačiais plonais, tačiau patvariais ašmenimis. Tai universalus profesionalams ir mėgėjams virėjams skirtas įrankis, kuriuo galima ne tik valyti daržoves, bet ir smulkinti prieskonines žoleles ar kotletus.

ZWILLING® Pro serija

 • Naujoviškos technologijos, tradicinis dizainas ir tobulas tikslumas
 • Geležtė sujungia japonišką ir europietišką pjaustymo kultūrą
 • Išlenkta "Pro Touch" apsaugos forma - patogesnis, tikslesnis ir saugesnis valdymas
 • Sintetinė rankena, klasikinis trijų kniedžių dizainas
 • Sklandus apsaugo ir rankenos perėjimas
 • Specialus plienas, pagamintas ZWILLING J. A. Henckels
 • FRIODUR® - šaltyje sukietinti ašmenys
 • SIGMAFORGE® - kaltas iš vieno gabalo
 • Kietumas apie 57 HRC pagal Rockwell
 • Rankomis pjaustytas
 • Lazerinis ašmenų valdymas
 • Galima plauti indaplovėje, rekomenduojama plauti rankomis

"Solingen" prekės ženklas ZWILLING nuolat tobulina savo gaminius. Pasitelkusi beveik trijų šimtmečių patirtį ir padedama italų architekto ir dizainerio Matteo Thuno, Vokietijos bendrovė ZWILLING J. A. Henckels ZWILLING® Pro peilių serija, kurioje tradicinis trijų kniedžių rankenos dizainas derinamas su naujoviška peilio apsaugos forma. Ši išlenkta apsauga užtikrina neprilygstamą komfortą pjaunant glostomaisiais judesiais.

Kurdami " ZWILLING® Pro" peilių seriją, bendrovės dizaineriai atsižvelgė į keletą aspektų: išvaizdą, formą, funkciją, medžiagą ir naudojimo pojūtį. Tradicijų ir naujovių derinys leido sukurti fenomenalią aukščiausios kokybės ir tobulos formos peilių seriją, kurios geležtė sujungia europietišką ir japonišką pjovimo kultūrą. Plona rankena intuityviai veda jus į patikimą rankeną, peiliai yra aštrūs, patogūs laikyti ir ilgaamžiai.

Naudojamos technologijos ir medžiagos

Peiliams gaminti naudojamas specialus aukštos kokybės plienas su optimaliu chromo ir anglies kiekiu, gaminamas pagal specialius reikalavimus tik ZWILLING J. A. Henckels. Šis plienas, kurio kietumas pagal Rokvelo skalę yra maždaug 57 HRC, yra lankstus, pasižymi geromis pradinėmis pjovimo savybėmis, ilgaamžiškumu ir puikiu atsparumu korozijai. Iš šio specialaus plieno pagamintus peilius taip pat lengva galąsti. Teisingą jo gamybos "receptą" patvirtina tai, kad iš jo jau pagaminta daugiau kaip 100 milijonų peilių, kurių cheminė sudėtis nepasikeitė.

Plieno savybės peilių gamybai dar labiau pagerinamos taikant specialų patentuotą FRIODUR® grūdinimo būdą, kai plienas po įkaitinimo iki aukštesnės nei 1000 °C temperatūros ir sukietėjimo užšaldomas iki -70 °C, o po to dar du kartus kaitinamas iki maždaug 250 °C temperatūros. Dėl susidariusios molekulinės struktūros labai padidėja peilio kietumas, tvirtumas ir atsparumas korozijai.

Geležtė nukalta iš vieno plieno gabalo naudojant SIGMAFORGE® metodą, kuris pagerina plieno savybes. Tokiu būdu nukalti ašmenys yra tankesnės ir vientisesnės struktūros, todėl jie yra tvirtesni, tvirtesni ir atsparesni dilimui.

Stabilūs ašmenys ir tobula ašmenų geometrija užtikrina išskirtinį pjovimo našumą ir tikslią pjūvio kontrolę. Aštrus kampas suteikia dar daugiau aštrumo, todėl pjaustymas tampa dar malonesnis. Dėl pleišto formos pjūvio peilis lengvai įsiskverbia į maistą. Lopšio forma padeda intuityviai naudoti peilį, kad būtų lengva ir tiksliai pjauti.

"Pro Touch" apsauga integruota į vientisą plieninę geležtę. Užtikrinamas tinkamas svorio paskirstymas ir tiksli peilio kontrolė. ZWILLING® Pro peilių apsauginės dalies tvirtinimo detalė sklandžiai pereina į rikaso viršų, kad būtų dar patogiau laikyti.

Ergonomiška rankena pagaminta iš patvarios sintetinės medžiagos, kuri yra atspari dūžiams, smūgiams ir maisto rūgštims. Jį galima plauti indaplovėje. Kotas prie koto tvirtinamas trimis kniedėmis. Puikus atskirų dalių sujungimas neleidžia kauptis nuosėdoms ir bakterijoms, todėl peiliai atitinka griežtus higienos standartus.

Peilių techninė priežiūra ZWILLING

Peilius su plastikinėmis rankenomis galima plauti indaplovėje, tačiau rekomenduojama plauti rankomis, nes taip peiliai bus švelnesni. Jei pageidaujate plauti indaplovėje, turėkite omenyje, kad aukštos kokybės peiliai gali būti pažeisti, jei plaunant jie liečiasi su kitais stalo įrankiais, puodais ar keptuvėmis. Todėl dedant indus į indaplovę būtina patikrinti, ar ašmenys negali liesti kitų daiktų. Gamintojas taip pat rekomenduoja ekonominę programą, kurios maksimali temperatūra yra 55 °C, kad būtų galima naudoti indaplovę.

Peilių galandinimas ZWILLING

Kiekvieną peilį reikia kartkartėmis pagaląsti. ZWILLING® Pro serijos peiliams galąsti rekomenduojame 23 cm TWIN® 1731 galąstuvą su volframo karbido danga, taip pat galima naudoti ZWILLING galąstuvus ir šlifavimo akmenis. Taip pat siūlome originalų galandinimą tiesiai pas gamintoją - galime pasirūpinti, kad peilis būtų išsiųstas į ZWILLING J. A. Henckels Vokietijoje. Jei reikia, taip pat galime rekomenduoti peilių galąstuvą, turintį patirties galandant ZWILLING peilius Prahoje.

Additional parameters

Category: Šefo peiliai
Weight: 0.35 kg
Dydis: 20 cm
Informacija apie produktą: Galima plauti indaplovėje
Produkto tipas: Virtuvinis peilis
Ašmenų ilgis: 20 cm
Kolekcija: ZWILLING Pro
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.