Elektrinis puodas Tefal

6 items total
Elektrinis multifunkcinis puodas ALL-IN-ONE POT CY505E30 6 l, Tefal TEFCY505E30
Elektrinis multifunkcinis puodas COOK4ME+ CY851130, Tefal TEFCY851130
Atsarginis konteineris skirtas COOK4ME+ XA610030 Tefal TEFXA610030
Garpuodžio grotelės XA491070 VERSAILLO gruzdintuvėms, Tefal TEFXA491070
Sandėliavimo dangtis COOK4ME keptuvės XA612010, Tefal TEFXA612010

Su "Tefal" elektriniais puodais, kuriuose inovacijos dera su kulinariniu patogumu, pagerinsite savo virtuvės žaidimą. Šie universalūs prietaisai sukurti taip, kad supaprastintų maisto ruošimą, o skanius patiekalus gaminti būtų lengviau nei bet kada anksčiau.

Patikimas virtuvės reikmenų gamintojas "Tefal" savo patirtį plečia ir į elektrinius puodus. Šie puodai - tai daugiau nei tik maisto gaminimo indai; tai svarbūs įrankiai, padedantys pasiekti nuoseklių ir aromatingų receptų rezultatų.

Efektyvumas ir tikslumas yra "Tefal" elektrinių puodų pagrindas. Dėl pažangios kaitinimo technologijos ir tikslios temperatūros kontrolės šiuose puoduose lengvai paruošite daugybę patiekalų - nuo troškinių ir sriubų iki rizoto ir makaronų.

Saugumas yra svarbiausias prioritetas, todėl "Tefal" elektriniai puodai turi įvairias saugos funkcijas. Nuo automatinio išsijungimo funkcijų iki saugių dangčio užraktų - galite drąsiai gaminti maistą žinodami, kad saugumas yra svarbiausias aspektas.

Norint išgauti tobulą skonį ir tekstūrą, svarbiausia yra prisitaikyti, todėl "Tefal" elektriniai puodai siūlo įvairius gaminimo nustatymus, kad būtų patenkinti įvairūs kulinariniai poreikiai. Nesvarbu, ar lėtai ruošiate sotų patiekalą, ar greitai troškinate ingredientus, šie puodai užtikrina reikiamą lankstumą.

Daugelyje "Tefal" elektrinių puodų po maisto gaminimo nuotykių valymas nesudėtingas, nes jie padengti nelimpančiomis dangomis ir nuimamais komponentais, kuriuos galima plauti indaplovėje. Atsisveikinkite su šveitimu ir skirkite daugiau laiko mėgautis savo kulinariniais kūriniais.

"Tefal" siūlo daugybę elektrinių puodų, tinkančių įvairių dydžių ir pageidavimų virtuvėms. Nesvarbu, ar esate namų šefas, norintis paįvairinti maisto gaminimo būdus, ar patyręs virėjas, ieškantis patikimų ir universalių virtuvės indų, "Tefal" turi jums tinkamą elektrinį puodą.

Tefal elektriniai virimo puodai - tai daugiau nei tik virtuvės prietaisai; tai būtini jūsų kulinarinės kelionės palydovai. Išnagrinėkite mūsų asortimentą šiandien ir išbandykite tobulą patogumo ir skonio derinį savo maisto gaminimo nuotykiuose.