Stiklinės Riedel

63 items total
Taurė Hermitage Sommeliers Black Tie, Riedel
93,99 €
RD410030
Bokalas alui VERITAS BEER, 460 ml, Riedel
59 € –23 %
45 €
RD644911
Martini stiklinė 130 ml, Riedel
50 € –20 %
40 €
RD641677
Raudono vyno taurė VINUM PORT 250 ml, Riedel
50 € –20 %
40 €
RD641660
Vandens stiklinė VINUM 350 ml, Riedel
35 € –17 %
29 €
RD641602
Up
More products

Atraskite Riedel stiklinių pasaulį, kuriame rafinuotumas dera su funkcionalumu. Mūsų plati Riedel taurių kolekcija yra kruopščiai sukurta taip, kad pagerintų jūsų vyno ir stipriųjų gėrimų patirtį.

Gilindamiesi į mūsų Riedel stiklinių kategoriją, rasite įvairų pasirinkimą, atitinkantį įvairius pageidavimus. Nuo nesenstančio ir klasikinio dizaino iki šiuolaikinių ir novatoriškų kūrinių - Riedel siūlo taurę kiekvienam žinovui.

Riedel, garsus vardas stiklo dirbinių pasaulyje, kiekvienai taurei suteikia šimtmečių meistriškumo. Šios taurės ne tik gražios; jos sukurtos taip, kad sustiprintų juslinius gėrimo aspektus - nuo aromato iki skonio.

Riedel taurių kategorija peržengia vien estetikos ribas. Tai - gėrimų gėrimo patirties transformavimas, leidžiantis mėgautis kiekviena mėgstamų gėrimų natomis ir niuansais. Unikalios šių taurių formos yra moksliškai sukurtos taip, kad užtikrintų optimalią gėrimo patirtį.

Nesvarbu, ar esate aistringas vyno entuziastas, ar kokteilių mėgėjas, turėti Riedel stiklines yra rafinuotumo ženklas. Šios taurės yra daugiau nei indai - tai meno kūriniai, kurie pagerina jūsų mėgavimąsi vynu, spiritiniais gėrimais ir kokteiliais.

Be asmeninio malonumo, Riedel stiklinės yra išskirtinės dovanos. Jos yra gražiai supakuotos, todėl puikiai tinka ypatingoms progoms - vestuvėms, jubiliejui ar įkurtuvėms. Dovanoti Riedel - tai dovanoti rafinuotumą.

Rinkdamiesi Riedel stiklines, jūs ne tik įsigyjate stiklinius indus, bet ir investuojate į ištisas kartas besitęsiančią meistriškumo tradiciją. Šiandien susipažinkite su mūsų kolekcija ir atraskite tobulas taures, kurios pagerins jūsų gėrimo akimirkas.