Sienininės lempos

19 items total
Sieninė lempa EDGE žalvaris, Hübsch
130 €
HU990708
LED sienos dekoracija SANTA-SATAN 52 cm, Seletti
390 €
SLT13006
Sieninė lempa HALO 25 cm, gintaro spalvos, Hübsch HU991203
LED sienos dekoracija JOB-BLOW TONGUE 58 cm, Seletti SLT13101
LED sienos dekoracija RAINBOW 51 cm, Seletti
290 €
SLT13018
LED sienosdekoracija JOB-BLOW MOUTH 47 cm, Seletti
280 €
SLT13100
Sieninė lempa HEART 32 cm, baltos spalvos, Seletti SLT09925
Sieninė lempa BIRD LOOKING LEFT 33 cm, juoda, Seletti SLT14737

Sieniniai šviestuvai - stilingas ir funkcionalus namų priedas

Kas yra sieniniai šviestuvai?

Sieniniai šviestuvai - tai šviestuvai, tvirtinami ant sienų ir skirti apšvietimui. Jie dažnai naudojami kaip akcentinis, bendrasis ar dekoratyvinis apšvietimas. Mūsų sieniniai šviestuvai yra įvairių dizainų, tinkančių prie jūsų interjero, ir yra stilingas būdas suteikti šviesos ir atmosferos bet kuriai namų vietai.

Kur galiu įrengti sieninį šviestuvą?

Sieninius šviestuvus galima įrengti įvairiose vietose, kad apšvietimas būtų ir estetiškas, ir praktiškas. Jie puikiai tinka gyvenamosiose patalpose ir miegamuosiuose, kur gali būti išdėstyti virš skaitymo kampelių, ant naktinių sienelių arba abipus sofos, kad užtikrintų koncentruotą užduočių apšvietimą ir sukurtų jaukią atmosferą.

Be to, sieniniai šviestuvai taip pat praktiškai tinka koridoriams ir įėjimams, kur jie suteikia prabangos įspūdį. Juos galima pastatyti prie įėjimo arba prie koridoriaus sienų ir sukurti šiltą ir jaukią atmosferą, kuri lankytojams paliks gerą įspūdį. Norėdami išgauti norimą stilių, taip pat galite eksperimentuoti su sieninių šviestuvų išdėstymo vieta.

Į ką atkreipti dėmesį perkant sieninį šviestuvą?

Labai svarbu pirmiausia nuspręsti, kodėl perkate sieninį šviestuvą, ir tik tada galvoti apie sieninio šviestuvo, kurį dedate į krepšelį, tipą. Tai labiausiai priklausys nuo to, kokio sieninio šviestuvo jums reikia, taip pat nuo jūsų poreikių, dizaino ir dekoro tikslų. Spalvų schemos - tai meninis gobelenas, kuris gali pakeisti erdvę, sukelti emocijas, sukurti nuotaiką ir sustiprinti bendrą estetiką. Pasirinktos spalvos ir jų deriniai gali sukurti harmoniją, kontrastą ar pagrindinius taškus kambaryje. Nustačius konkrečius reikalavimus, labai svarbu atsižvelgti į sieninio šviestuvo stilių, dydį ir apšvietimo tipą.

Kokią šviesą pasirinkti? Šilta ar vėsu?3

Šilta šviesa sukuria jaukią ir kviečiančią atmosferą. Ji paprastai turi gelsvą atspalvį, kaip žvakių šviesa ar tradicinės kaitrinės lemputės. Šilta šviesa dažniausiai naudojama svetainėse, miegamuosiuose ir valgomuosiuose, kur norima sukurti atpalaiduojančią ir intymią atmosferą.

Kita vertus, šalta šviesa skleidžia ryškesnį ir melsvai baltą atspalvį. Ji atkartoja natūralią dienos šviesą ir dažnai asocijuojasi su energingesne ir labiau sutelkta aplinka. Vėsi šviesa paprastai naudojama biuruose, virtuvėse, į užduotis orientuotose patalpose arba visur, kur reikia gero matomumo ir susikaupimo.

Būtinai apžiūrėkite ir kitus mūsų šviestuvus, įskaitant lubinius šviestuvus ir stalines lempas.